Kan donduran cinayet itirafı!

3,5 yaşındaki Irmak’ın katili kapı komşusu çıktı. Cinayeti nasıl ve neden işlediğini Müge Anlı’ya anlattı! Katil Himmet A. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Minik Irmak'ın cesedini bulma çalışmaları ise devam ediyor. Ekipler bölgeyi didik arıyor.

Kan donduran cinayet itirafı!

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde evlerinin önünde oynarken ortadan kaybolan 3,5 yaşındaki Irmak Kupal'ın bulunabilmesi için birkaç gündür polisler tarafından arama çalışması yapılıyordu. Aile, Müge Anlı'ya geldi kızları Irmak'ı bulmak için Müge Anlı'dan yardım istedi.

Katil Hikmet Aktürk kan donduran cinayeti nasıl işlediğini Müge Anlı'ya itiraf etti; çocuklara karşı zaafım var, kadınlarla beraber olamıyordum!

3,5 yaşındaki Irmak'ın katil zanlısı canlı yayında böyle yalvardı

Anlı'nın küçük Irmak'ı kaçırdığından şüphelendiği Hikmet Aktürk dün programın reklam arasında cinayeti itiraf etti. Anlı'ya; babasından küçükken hep şiddet gördüğünü, cezaevine girmeye korktuğunu söyledi. 'Ya öldürdüysem, onu gömdüysem cezam ne olur? Korkuyorum.' sözleri üzerine cinayeti işlediği anlaşıldı. 'Parasızlıktan on yıldır kadınlarla olamıyorum. Kimseyle birlikte olmadım yıllardır, çocuklara ilgi duyuyorum. Irmak evimin önüne geldi, ben de onu evime aldım, şeker verdim. Daha sonra evde onu öldürdüm. Bir çuvala koyup evde bıraktım. Dışarıya çıktığımda Irmak'ı aramaya başlamışlardı. Korkmaya başladım. Hurda arabama Irmak'ın cansız bedenin olduğu çuvalı koyup çöp konteynerlerine bıraktım, sonra tekrar eve döndüm. Gece yarısı gidip baktım, çöpleri belediye toplamamıştı; orada bulabilecekleri ihtimalini düşündüm ve tekrar alıp arama çalışmalarının tersi olan bir yöne götürdüm. Bağ evlerinin olduğu arsaya gömdüm. Daha sonra da geride iz bırakmamak için evimi temizledim.' diyerek cinayeti nasıl işlediğini anlattı.

KÜÇÜK IRMAK NASIL KAÇIRILDI?

EMNİYETTEKİ İFADESİ...

H.A.'nin emniyetteki ifadesinde, "Çocuğu eve getirdim. Tecavüz ettim. Elimle boğdum. Yaşadığını görünce bu kez kemerle boğdum. Daha sonra çuvala koyup, Sarıkız Çayı kenarına gömdüm" dediği öğrenildi.

Öte yandan zanlı H.A.'nın evinde yapılan aramalarda; küçük kıza ait olduğu anlaşılan saç kılı ve kan izlerinin rastlandığı, örneğin küçük kızın annesinin kan örneğiyle örtüştüğü öğrenildi.

TUTUKLANDI

Irmak Kupal'ı öldürüp gömdüğünü söyleyen H.A., sevk edildiği adliyede tutuklandı.

Küçük Irmak'ı komşusu öldürmüş

DİDİK DİDİK ARANIYOR

Minik Irmak'ın cesedini bulmak için sürdürülen çalışma devam ediliyor. Zanlının cesedi gömdüğünü söylediği bölge arama köpeklerinin de kullanan ekipler tarafından didik didin aranıyor...

Cinayete kurban giden 3,5 yaşındaki Irmak'ın gömüldüğü yer aranıyor.

BİZE ULAŞIN