Günlük Burç Yorumları - 23 Ekim Pazar (Uzman Astrolog)

23 Ekim Pazar günlük burç yorumlarınızı her zaman olduğu gibi bugün de sabah.com.tr farklı ile bu başlık altından bulabileceksiniz. Günlük burç yorumlarınız bugün size ne işaretler verecek? Tüm burç yorumları bu adreste. İşte 23 Ekim Pazar günlük burç yorumları...

Günlük Burç Yorumları - 23 Ekim Pazar (Uzman Astrolog)

Astrolojinin duayeni Filiz Özkol bugünde burç yorumlarınızı sizler için yazdı. 23 Ekim Pazar günlük burç yorumlarınızı bu başlık altından okuyabileceksiniz. Bugün burç yorumlarınız sizlere ne işaret edecek? 23 Ekim Pazar Filiz Özkol ile Günlük burç yorumlarınız sabah.com.tr'de. İşte 23 Ekim Pazar günlük burç yorumları...

23 EKİM PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ

Çalışma hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu bir gün. Etrafınızdan çabuk etkileniyor ve problemlerinizi yaptığınız işe aksettirebiliyorsunuz. . Başlattığınız özverili çalışmaların yarım kalmasını istemiyorsanız, çevrenizi olduğu gibi kabul etmelisiniz. Ayaklarınızla ilgili problemlere dikkat edin.

BOĞA

Bugün duygusal bir burç olan Yengeç'te ilerleyen Ay, çevre ilişkilerinizi etkiliyor. Duygusal isteklerinizde aşırıya kaçtığınız zaman, kendinizi huzursuz etmenizin anlamı yok. Sınırlarınızı bilmenize rağmen, tutkularınız yüzünden, heyecanlarınızı dengeleyemiyorsunuz. Olaylara hassas bir yorum getirmemelisiniz. Midenizle ilgili sorunlarınız olabilir.

İKİZLER

Bugün duygusal kırıklıklara açık bir gününüzdesiniz. Olayları abartarak, içsel sesinizin sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Ay'ın bulunduğu konum bilinçaltınızı yoğun etkiliyor. Eskimiş duygularınızın size faydadan çok zarar verebileceğiniz unutmamalı ve yaşamınızdaki olaylara hakim olmasını bilmelisiniz.

YENGEÇLER

Ay burcunuzda ilerlerken duygusal yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Bugün, paylaşımlarınızda aşırıya kaçabilir ve çevrenizde hak etmeyen kişilere taviz verebilirsiniz. Cömert ve yüce gönüllü yapınız, her zaman sizi ön plana çıkarırken, yanlış kişilerle sizi karşı karşıya bırakabiliyor. Sezgisel yönünüzü kullanmalısınız.

ASLAN

Bugün, geçmişinizle iç içe yaşama isteyebilir ve eski özlemleriniz değer kazanabilir. Güzel ve olumlu duyguların kişisi olduğunuz için, kaybettiğiniz fırsatları bir kez daha düşünebilirsiniz. Güvenli bir yaşam isteği içindesiniz. Sistemli düşünerek, kazançlarınıza yeni bir şekil verebilirsiniz. Ortaklıklar konusunda dikkatli olun.

BAŞAK

Düşüncelerinizi çevrenizle paylaşırken, geleneksel yapınızı ortaya koyacağınız bir gün. Duygularınız karışık olduğu için, hata yapmaktan korkuyorsunuz. Arkadaşlarınızı tenkit etmeden önce düşünmeli ve kendi isteklerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Yaptığınız hataların altında sizin yanlış yargılarınız var.

TERAZİ

Ay tepe evinizde ilerlerken, duygularınızı doğru kullanmak zorundasınız. Mesleki anlamda yaratıcılığınız tartışılmaz. Fakat ele aldığınız konularda sabit olamadığınız için prestij kaybedebiliyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda kayda değer bir şeyler yapmak istiyor fakat karşınıza çıkan kurallar yüzünden zorlanıyorsunuz.

AKREP

Bugün Ay, sizin gibi su grubu bir burç olan Yengeç'te ilerlerken, . Güçlü adalet duygunuzu ilişkilerinize yansıtmak isteyişiniz, en doğal hakkınız. Uzak yollardan gelen teklifler karşısında düşünmeniz gereken konular gündeme gelecektir. . Bugün zaman kavramını unutturacak bir çok aktiviteler içinde olabilirsiniz.

YAY

Venüs burcunuzda size fiziksel anlamda gerekli motivasyonu veriyor. Bugün, ailevi konular üzerinde odaklaşabilirsiniz. Özgürlükçü yapınız engellere takıldığı zaman huzursuz olabiliyor ve sevdiklerinizin desteği, motivasyon kaynağı haline gelebiliyor. İçsel karmaşa yaşayacağınız bir gün. Unuttuğunuz sağlık problemleri gündeme gelebilir.

OĞLAK

Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. Kişisel deneyimlerinizi arkadaşlarınızın desteğiyle gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman, sosyal aktiviteniz daha da güçleniyor. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bu günde, akşam saatlerinde dostlarınızla bir arada olmak, size oldukça iyi gelecektir.

KOVA

Finans konularına vereceğiniz ağırlık sayesinde, yeni aşamalar kaydedeceksiniz. Özlediğiniz çalışma alanlarına kavuşmak için, yeterli nedenleriniz var ve kendinizi doğru ifade etmenin yollarını buluyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili fikirlerinizi kendinize saklamanızda yarar var. Bugün düşüncelerinizin sınırı çok uçuk.

BALIK

Bugün bulunacağınız ortamlarda duygusal yönleriniz ortaya çıkabilir ve huzursuzluk duyabilirsiniz. Çevrenizde sizi seven arkadaşlarının olumlu destekleri sayesinde, bugün bir çok problemlerinizin üstesinden kolay bir şekilde gelebileceksiniz. Sosyal aktivitenizde canlanma söz konusu.

BİZE ULAŞIN