Müge Anlı dehşet anlarını anlattı

Müge Anlı dehşet anlarını anlattı

Müge Anlı Manisa Alaşehir'i sarsan Irmak Kupal'ın katili Himmet Aktürk'in itiraf anlarını ATV'deMelih Altınok'un Son Durak programında anlattı.

  • Yaşam
  • Cumartesi 22.10.2016 10:38

Himmet Aktürk kamera arkasında Müge Anlı'ya her şeyi itiraf etti. Himmet Aktürk'ün küçük kıza tecavüz etmesini 'kadınlar parayla benimle birlikte olmuyor' diyerek anlatması dehşet vericiydi. Aktürk küçük çocuklara cinsel istek duyduğunu da itiraf etti. Müge Anlı da dün gece ATV canlı yayınında programda neler yaşandığını anlattı.

Türkiye'yi sarsan cinayet böyle aydınlatıldı

Müge Anlı Irmak Kupal cinayeti ile ilgili Himmet Aktürk'e kamera arkasında yaptırdığı itirafı yayınlattı. Himmet Aktürk cinayeti itiraf ederken tüyler ürpetti. İşte Müge Anlı'ya itiraf anları dehşete düşürdü. Himmet Aktürk'ün kamera arkasında yaptığı Irmak cinayetini izleyen herkesi kahretti. Irmak'ı öldürmekten çok cezaevine gireceği için ağlayan Himmet Kural, "Beni döverler, beni ayrı bir odaya koysunlar' diyerek itirafı sırasında isteklerde de bulundu.

HİMMET AKTÜRK'ÜN İĞRENÇ IRMAK BEBEK İTİRAFI

Himmet Aktürk'ün kamera arkasında yaptığı Irmak cinayetini izleyen herkesi kahretti. Irmak'ı öldürmekten çok cezaevine gireceği için ağlayan Himmet Kural, "Beni döverler, beni ayrı bir odaya koysunlar' diyerek itirafı sırasında isteklerde de bulundu. Irmak'ın cesedinin yerini söylemesini isteyen Müge Anlı'ya "Ben polisten korkuyorum. Bir yere koydum ama hatırlamıyorum. Döverler beni... " diyerek uzun süre direndi. Ardından da küçük Irmak'ı nereye gömdüğünü anlattı. Himmet Aktürk'ün küçük kızı öldürme sebebini "Kadınlarla birlikte olamıyorum. Parasızlıktan işte... " diyerek anlatması tüyleri diken diken etti.

MÜGE ANLI CANLI YAYINDA MİNİK IRMAK CİNAYETİNİ ANLATTI

ÇOCUKLARA CİNSEL İLGİM VAR İTİRAFI

Himmet Aktürk küçük çocuklara cinsel istek duyduğunu da itiraf etti. Vahim olan ise Himmet Aktürk'ün kendi öz yeğenini de taciz etmesi oldu. Üstelik bu sebepten ceza bile almış. Himmet Aktürk'ün yer tarifi sonucu bu sabah Irmak'ın cesedi gömdüğü yerde aranıyor.

CİNAYETİ KULİSTE BÖYLE İTİRAF ETTİ

ÖLDÜRÜP ÇUVALA KOYMUŞ VE...

Müge Anlı ekran başındaki herkesi dehşete düşüren olayın ayrıntılarını da canlı yayında şöyle anlattı.
-'3.5 yaşındaki Irmağı boğuyor. Evlere bakılmaya başlanınca hurda arabasının içine çocuğun cesedini koyuyor. Önce götürüp çöp konteynırına atıyor. Ardından kendine bir sucuk ekmek alıp eve dönüyor. Gece saat 24.00'da çöp konteynırına gidiyor. O gün de çöpler toplanmamış. Bunu görünce burda bulurlar korkusuyla çuvalı omuzuna atıp 3 kilometre öteye bağ evlerinin olduğu yere götürüyor. Orada çocuğu elleriyle toprağı kazıp gömüyor. Sonra eve dönüp evde temizlik çalışmasına başlıyor. "

KATİLİN MİNİK IRMAK'IN CESEDİNİ TAŞIMA ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

BİZE ULAŞIN