Sevgili dehşeti: 2 ölü, 1 yaralı

Afyonkarahisar’da sevgilisini yolda başka bir erkekle gören Mehmet Emin Kaya dehşet saçtı. Pompalı tüfekle sevgilisini ağır yaralayan ve yanındaki erkeği öldüren Kaya, aynı silahla intihar etti

Sevgili dehşeti: 2 ölü, 1 yaralı

Afyonkarahisar'da Mehmet Emin Kaya, sevgilisi Ayşe Ç. ile birlikte gördüğü Serkan Öz'e sokakta pompalı tüfekle peş peşe 6 kez ateş etti. Serkan Öz'ün öldüğü, Ayşe Ç.'nin ağır yaralandığı saldırı sonrası tüfeği çenesinin altına dayayan Kaya tetiği çekip yaşamına son verdi. Afyonkarahisar Adnan Menderes Bulvarı üzerinde 15.00 sıralarında otomobiliyle şehir merkezinden Konya yolu yönüne giden ve özel bir firmada şoför olarak çalışan Mehmet Emin Kaya, iddiaya göre sevgilisi Ayşe Ç.'yi bir başka erkekle yolda yürürken gördü. Otomobiliyle hızla Sakarya Caddesi'ne giren Mehmet Emin Kaya, yol ortasında durdurduğu otomobilin bagajından çıkardığı pompalı tüfekle kendisine doğru yürüyen Ayşe Ç. ile kadının diğer sevgilisi olduğu öne sürülen Serkan Öz'e peş peşe ateş etti.

AYNI TÜFEKLE İNTİHAR ETİ
Pompalı tüfekle kaldırımdaki Ayşe Ç. ve Serkan Öz'e 6 kez ateş eden Mehmet Emin Kaya, daha sonra tüfeği çenesinin altına dayayarak tetiğe bastı. Kanlar içinde yerde kalan saldırgan Kaya olay yerinde, Serkan Öz ise ambulansla hastaneye götürülürken yaşamını yitirdi. Ağır yaralı hastaneye götürülen Ayşe Ç.'nin göğüs bölgesinde çok sayıda saçma olduğu belirtildi. Sağlık durumunun ciddi olduğu belirtilen Ayşe Ç.'nin ameliyata alındığı kaydedildi. Olay sonrası görgü tanıklarından birinin çektiği görüntülerde kanlar içinde yerde yatan Mehmet Emin Kaya'nın yanı başında genç bir kızın ağladığı görüldü. Adı öğrenilemeyen gencin, Kaya'nın kızı olduğu iddia edildi. Görgü tanıklarının cesedin başından uzaklaştırdığı genç kız, polis tarafından emniyete götürüldü. Polisin kordon altına alarak uzun süre inceleme yaptığı olayın görgü tanıklarından Mehmet Fatih, Mehmet Emin Kaya'nın Ayşe Ç. ve Öz'ün üzerine koşarak gittiğini anlatırken, "Silah sesi gelince adamla kadın düştü. Diğer adam 2 adım attı. Tüfeği kafasına doğrulttu ve sıktı" dedi.

BİZE ULAŞIN