Barda silahlı çatışma: 1 ölü, 6 yaralı

Şişli’deki bir barda çıkan kavga, silahlı çatışmaya dönüştü. Bir kişi öldü, 2’si polis 6 kişi yaralandı. 9 kişi de gözaltına alındı

Barda silahlı çatışma: 1 ölü, 6 yaralı
İstanbul Şişli'de bir eğlence mekânında yaşanan sözlü tartışmanın ardından çıkan silahlı çatışmada bir kişi hayatını kaybetti. 2'si polis 6 kişi de yaralandı. Polis olaya karışan 9 kişiyi gözaltına aldı. Olay dün saat 06.00 sıralarında Halaskargazi Caddesi üzerinde bulunan bir eğlence mekânında meydana geldi. İddiaya göre; mekânda bulunan 2 grup arasında sözlü bir tartışma yaşandı. O tartışma kısa sürede silahla kavgaya dönüşerek, mekânın dışına taştı.

HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ
İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis sevk edildi. Fakat güvenlik güçlerinin kavgaya müdahalesi sırasında bir polis vurularak yaralandı. Bu sırada caddeden geçen ve olaya müdahil olan bir sivil polis memura da kurşunlara hedef oldu. Kavgaya karışan 2 gruptan 5 kişi ve 2 polis yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Yaralılardan Ferit Oğur hayatını kaybetti. Olay yeri çevresindeki güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen polis, çatışmaya karıştıkları belirlenen S.K., H.E., A.B.,U.B.T., M.A., M.K., V.O., Ö.M. ve M.K.'yı gözaltına aldı. Bu şüphelilerden 4'ünün ise silahlı kavgada yaralanan kişiler olduğu kaydedildi.
BİZE ULAŞIN