Kim Milyoner Olmak İster başvuru formu. Kim Milyoner Olmak İster soru cevapları

ATV'nin ve Türkiye'nin en çok sevilen ve kazandıran yarışması "Kim Milyoner Olmak İster" kazandırmaya devam ediyor. Kendisini sınamak isteyen ve 1 Milyon TL kazanmak için ter döken bir çok kişi "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasını pür dikkat takip ediyor. Yarışmaya katılmak isteyen ve daha önce örnek sorular ile ilgili detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster başvuru formu. Kim Milyoner Olmak İster soru cevapları

ATV'nin en çok kazandıran ve izlenen yarışması "Kim Milyoner Olmak İster" oyuncu Selçuk Yöntem'in sunumuyla ATV ekranlarına izleyiciyi çekmeye devam ediyor. Yeni sezonda Murat Yıldırım ile devam edecek yarışma programında heyecan devam ediyor. 1 milyon TL ödüllü yarışmada bundan sonra soruları Murat Yıldırım soracak. Yakında yeni döneme başlayacak olan yarışma programına katılmak için ve daha önce çıkan soruları görmek için haberimizin detaylarına bakabilirsiniz.

Milyoner olmak için yarışmaya başvuru yapmak isteyen kişiler, başvurularını internet üzerinden yapabiliyor. Yarışmacı adaylarının ATV resmi internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurması gerekiyor. Başvuru formunun doldurulmasından sonra her gün Sabah gazetesi tarafından yayımlanan mülakat listesinde isimlerinin olup olmadığını takip etmeleri gerekiyor. Mülakata kabul edilen yarışmacı adaylarını mülakat sürecinden başarılı olmaları gerekiyor. Yarışmacılara aile fertleri stüdyoda eşil edebiliyor.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YARIŞMA SÜRECİ

Milyoner olmak isteyen yarışmacıların mevcut olan 12 soruyu doğru yanıtlaması gerekiyor. On iki soruyu yanıtlama sırasında 4 adet "joker hakkı" sunuluyor. Programda 2 adet "baraj uygulaması" yer alıyor. Baraj sorularının doğru yanıtlanması durumunda o ana kadar kazanılan ödül her durumda yarışmacının oluyor. 12 soruyu doğru yanıtlayan yarışmacılar ise 1 milyon TL ödüler sahip oluyor.

YARIŞMA FORMU

Kim Milyoner Olmak İster yarışma programına başvuru için "www.atv.com.tr/milyoner/form" adresindeki online başvuru formunun doğru biçimde doldurulması gerekmektedir. Kimlik bilgileri, eğitim ve yeteneklere dair bölümlerin yer aldığı formu dolduran adaylar mülakat süreci için bekleyeceklerdir. Sevilen yarışma programına yarışmacıların mülakat sürecini başarı ile tamamlaması durumunda yeni sunucu Murat Yıldırım ile ekranlarda 1 milyon için mücadele etmesi beklenmektedir.

BİZE ULAŞIN