Diriliş Ertuğrul 79.bölüm (yeni bölüm) fragmanı yayınlandı!

TRT1'de izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul bugün 78. bölüm ile ekrana geldi. Vasilyus'un kurduğu hain plan, Ural ve Aliyar'ı birbirine düşürmek için yetti. Vasilyus'un tuzağına düşen Aliyar'a en büyük destek yine Ertuğrul Bey'den geldi. Diriliş Ertuğrul izleyicileri ekranlara gelen yeni bölümün ardından 79.bölüm fragmanının ne zaman yayınlanacağını merak etmeye başladı. Peki Diriliş Ertuğrul 79. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nefesleri kesen Diriliş Ertuğrul 79. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte sabah.com.tr yayınlanan detaylar...

Diriliş Ertuğrul 79.bölüm (yeni bölüm) fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını Tekden Film'in üstlendiği Diriliş Ertuğrul dizisinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç, Cengiz Çoşkun, Nurettin Sönmezi Cavit Çetin Güner, ve Kürşat Alnıaçık'ın yer aldığı Diriliş Ertuğrul yeni bölümü ile 22 Şubat 2017 Çarşamba akşamı TRT1'de ekrana geldi. Diriliş Ertuğrul 79. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 78. BÖLÜM ÖZETİ

Aliyar bey olarak seçilmiştir. Ertuğrul'un Aliyar'a olan desteğini "Gayemiz ne makamdır nede mülk. İstikameti hak olan herkes bizim dostumuzdur. Gayrı menzilimiz bir davamız birdir bizim." şeklinde ifade ederek belirtmiştir. Vasilyus ise Ural'ın eski adamı ile iş birliği içine girer. Ural ile Aliyar'ı aynı tuzağa düşürmeye çalışacak olan Vesilyus bu planında başarılı olabilecek mi?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 78. SON BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Oyuna karşı Oyun

Yaptıkları oyunlarla Ural'ı ölümden kurtaran Vasilius ve Sadettin Köpek kazandıklarını zannederken aslında Ertuğrul'un büyük oyununda kaybetmişlerdir. Ertuğrul zor olanı yapmış, evladına kıyan, alplarını öldürten Ural'ı sulh diyetiyle serbest bırakmıştır. Ertuğrul için zor olsa da, bu durum ileriye dönük planlarına ulaşabilmesinin yolunu açmıştır. Aliyar, bey olmuş, böylece iki obanın birliği temin edilmiştir. Peki şimdi, çıkarı zedelenen, Ural'ın bey olması için iki adamını bile gözünü kırpmadan harcayan Vasilius'un hamlesi ne olacaktır? Sadettin Köpek nasıl bir yöntem izleyecektir?Diğer yandan Aslıhan, Batuhan tarafından saldırıya uğramıştır. Batuhan, Ural'ın kirli işlerinde kullandığı en sadık adamıydı? Ural için Aliyar'a karşı duran Aslıhan, hakikatleri Batuhan'dan işitince nasıl bir tavır izleyecektir? Batuhan'ın Aslıhan üzerinden planı ne olacaktır? Evleneceği kadının kaçırıldığını duyan Emir Saadettin neler yapacaktır?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 78. BÖLÜMDEN KARELER


Vasilius'un gün geçtikçe artan duygusal yönelimlerine karşı kalede sıkışıp kalan Helena'nın akıbeti ne olacaktır? Onu içinde bulunduğu bu çıkmazdan kim kurtaracaktır? sorusu yeni bölümde yanıt bulacak.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Yaptıkları oyunlarla Ural'ı ölümden kurtaran Vasilius ve Sadettin Köpek kazandıklarını zannederken aslında Ertuğrul'un büyük oyununda kaybetmişlerdir. Ertuğrul zor olanı yapmış, evladına kıyan, alplarını öldürten Ural'ı sulh diyetiyle serbest bırakmıştır. Ertuğrul için zor olsa da, bu durum ileriye dönük planlarına ulaşabilmesinin yolunu açmıştır. Aliyar, bey olmuş, böylece iki obanın birliği temin edilmiştir.Diğer yandan Aslıhan, Batuhan tarafından saldırıya uğramıştır. Batuhan, Ural'ın kirli işlerinde kullandığı en sadık adamıydı. Ural için Aliyar'a karşı duran Aslıhan, hakikatleri Batuhan'dan işitince nasıl bir tavır izleyecek, Batuhan'ın Aslıhan üzerinden planı ne olacaktır? Evleneceği kadının kaçırıldığını duyan Emir Saadettin neler yapacaktır?

Vasilius'un gün geçtikçe artan duygusal yönelimlerine karşı kalede sıkışıp kalan Helena'nın akıbeti ne olacak, onu içinde bulunduğu bu çıkmazdan kim kurtaracaktır?

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sadettin Köpek ve Vasilius türlü oyunlar yaparak çıkarlarına hizmet eden Ural'ı kurtarmak istemiş ama mahkeme Ural'ın idamına karar vermişti. Fakat Candar'ın ölümü her şeyi değiştirmiş, Vasilius'a yeni hamle yapma imkanı vermişti. Vasilius Ural'ı kurtarmak adına ilk adımı atmış iki adamını kurban ederek onu tekfur cinayetinden aklamıştı. Fakat Ural sadece, Tekfur'u öldürtmekten değil, Ertuğrul'un alplarını öldürtmekten de hüküm giymişti. Şimdi sıra Emir Saadettin'e gelmişti. Diğer yandan Çavdar obasında beylik seçimi heyecanı devam etmekteydi. Henüz bey seçimi yapılamamıştı. Acar Bey'in beyliğe talip olması ve Emir Saadettin'in onu desteklemesi Aliyar Bey'in işini zorlaştırmıştı. Ertuğrul'un hedefi Aliyar'ın Bey olmasını sağlamaktaydı. Vasilius gün geçtikçe Helena'ya duygularını açmakta, Helena'nın gönlünü fethetmek adına her türlü oyunu yapmaktaydı. Diğer yandan Bamsı gittikçe Helena'ya bağlanmakta, aşk ateşiyle yanıp kavrulmaktaydı.

BİZE ULAŞIN