Sporcu doktordan şampiyonlara şifa

Masa tenisi ve dalgıçlık tutkunu olan Prof. Dr. Kocabey, profesyonel futbolcuların yanı sıra çeşitli dallardaki birçok sporcunun yaralanmalarında uyguladığı tekniklerle şifa dağıtıyor

Sporcu doktordan şampiyonlara şifa
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Yavuz Kocabey, profesyonel futbolcuların yanı sıra birçok sporcunun yaralanmasında uyguladığı tedavilerle onları yeniden spor dünyasına kazandırıyor. Kocabey'in sağlığına kavuşturdukları arasında milli sporcular da var.

KÖK HÜCRE TEDAVİSİ DE YAPIYOR
Prof. Dr. Yavuz Kocabey, Türkiye'deki ortopedi ve travmatoloji uzmanlık eğitiminin ardından Kentucky Üniversitesi ve Louisville Üniversitesi'nde spor yaralanmaları, diz, omuz ve ayak bileği cerrahisi konusunda uzmanlaştı. Kocabey, 5 kişilik editör grubu önderliğinde menisküsün de kitabını yazdı. Kocabey, uyguladığı cerrahi operasyonların yanı sıra kök hücre ve PRP (hastanın kendi kanından elde edilen ve iyileştirici unsurları barındıran trombositlerin hasarlı bölgeye uygulanması) uygulamasıyla da sporcuların, spor hayatına daha kısa bir sürede dönmelerine olanak sağlıyor. Futbolculardan haltercilere kadar birçok şampiyonun yaralanmalarında şifa sunan Prof. Dr. Kocabey, "Cerrahi işlemlerin yanı sıra uyguladığımız kök hücre ve PRP gibi tekniklerle kas yaralanmaları, kıkırdak, menisküs yaralanmaları ve tendon yaralanmalarında daha hızlı iyileşme sağlıyoruz. Uyguladığımız tedavilerle sporcular hızla iyileşip, sahalara geri dönüyor" dedi. Kocabey'in kendisi de masa tenisi oynuyor. Aynı zamanda deniz sevdalısı olarak dalgıçlık yapıyor.
BİZE ULAŞIN