Cinayet anı kamerada

İstanbul’da hırsızlık için bir dükkâna girmeye çalışan dört kişi, kendilerine engel olmaya çalışan apartman görevlisini darp ederek öldürdü. Zanlılardan üçü yakalandı biri kayıp

Cinayet anı kamerada
İstanbul Kadıköy'deki Atatürk Caddesi üzerindeki dükkâna hırsızlık için girmeye çalışan dört kişiyi gören apartmanın güvenlik görevlisi olan Osman Karabulut, müdahale etti. Silahlı ve sopalı oldukları öğrenilen dört kişi, Karabulut'u kovaladı. Bu sırada şahıslardan üçü cadde üzerinde yere düşen apartman görevlisini darp etmeye başladı. Osman Karabulut, aldığı darbelerle ağır yaralanarak, beyin kanaması geçirdi. Çevredeki vatandaşların haber vermesi üzerine gelen ambulansla hastaneye kaldırılan Karabulut, kurtarılamadı. Polis, havaya silahla ateş açtıktan sonra bir markete giren zanlı Oğuzhan T.'yi yakaladı. Zanlının market raflarının altına attığı ruhsatsız silah ve darpta kullanılan sopa ele geçirildi. Olayın ardından kaçan diğer iki zanlı Cem D. ve Meriç A. da yakalandı. Şüphelilerin, "uyuşturucu madde ticareti," "işyerinden hırsızlık," "oto hırsızlığı," "kasten yaralama" gibi suçlardan kaydı olduğu öğrenildi. Yakalanan üç şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından Kartal'daki Anadolu Adliyesi'ne sevk edilirken, kaçan dördüncü şüpheli Anıl Y.'yi ise arama çalışmaları sürüyor.DÜŞENE TEKME!
Vahşet, MOBESE kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde şüphelilerin apartman görevlisini kovaladıkları görülüyor. Yere düşen Osman Karabulut'u üç şahıs ellerinde sopalarla ve tekmelerle döverek, darp ediyor. Şahıslardan ikisi bir süre sonra kaçarken, diğer şahıs ise vurmaya devam ediyor.
BİZE ULAŞIN