Ateşli silahlar yine ölüm kustu

Ateşli silahlar yine ölüm kustu
Sokakta oynarken sırtından vuruldu
Adana'nın Yüreğir ilçesine bağlı Can ve Bülbül aileleri arasında akşam saatlerinde tartışma çıktı. İki taraf birbirlerine tabanca ve av tüfekleriyle ateş etti. Çatışma sırasında sokakta oyun oynayan 10 yaşındaki Yusuf Atmaca sırtından vurularak yaralandı. Küçük çocuk, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Yusuf Atmaca'nın 5 yıl önce 10 yaşındaki ablası Emine'nin trafik kazasında öldüğü, babası Mehmet Atmaca'nın ise elektrik çarpması nedeniyle ruh sağlığını kaybettiği ortaya çıktı.

Kuyumcuyu vurup altınları çaldılar
Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde kuyumculuk yapan Mustafa Gök'ün (65) işyeri kepenginin yarı açık olduğunu gören komşuları içeri girdi. Gök kanlar içinde bulundu. Gök'ün tabancayla öldürüldüğü belirlendi. Vitrinde bulunan çok sayıdaki altın ile iş yerinin güvenlik kamerası ile hard diskinin de çalındığı belirlendi. Zanlılar aranıyor.

Tarlada silahlı kavga: 2 ölü
Kayseri'de aralarında husumet bulunan amcaoğulları Murat Çadır (26) ile Mustafa Çadır (25) tarlada karşılaştı. Kuzenler birbirlerine ateş açtı. Mustafa Çadır'ın yanında bulunan 12 yaşındaki kardeşi Mert ağır yaralandı. Mustafa Çadır olay yerinde, Murat Çadır ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Arkadaşa yasak aşk kurşunu
Edirne'nin Keşan ilçesinde O.B., cezaevinde olan ağabeyinin eşiyle gönül ilişkisi kurduğunu iddia ettiği arkadaşı Ali Demir'i konuşmak için Karanlık Dere mevkisindeki ormanlık alana çağırdı. Ali Demir, ormanlık alana giderek O.B.'yi beklemeye başladı. O.B., yanında getirdiği ruhsatsız av tüfeğiyle araçta bekleyen Demir'i başına 5 el ateş ederek öldürdü. Ardından da olayda kullandığı av tüfeğiyle Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek teslim oldu.
BİZE ULAŞIN