Tutuklanan uyuşturucu taciri loto talihlisi çıktı

Zehir tacirliğinden tutuklanan Gürsoy’un 2005’te sayısal lotodan 5 milyon lira, Duman’ın 2014’te at yarışından 675 bin lira kazandığı, her ikisinin de tüm ikramiyeyi harcadıktan sonra uyuşturucuya yöneldiği öğrenildi

Tutuklanan uyuşturucu taciri loto talihlisi çıktı
Yalova'da gerçekleştirilen uyuşturucuyla mücadele operasyonlarında yakalanan 17 kişiden 14'ü tutuklanırken, zanlılardan ikisinin, sayısal loto ve at yarışından ikramiyeler kazandığı ortaya çıktı.

EVLERİ ZEHİR DEPOSU GİBİ...
Zanlıların üzerlerinde ve evlerinde yapılan aramalarda, 3 bin 466 uyuşturucu hap, 40 gram esrar, 65 gram kokain, 10 gram eroin, 515 gram skunk ve 405 gram sentetik kannabinoid ile 50 adet tabanca fişeği ve 3 adet tabanca ele geçirildi.

BİRİ DE AT YARIŞINDAN KAZANDI
Tutuklananlar arasında bulunan Ahmet Yılmaz Görsoy'un 2005 yılında sayısal lotodan 5 milyon liralık büyük ikramiyeyi kazandığı, zamanla uyuşturucu kullanmaya başladığı ve parası bittikten sonra uyuşturucu satışına yöneldiği ortaya çıktı. Diğer tutuklu İlker Duman'ın da 2014'te at yarışlarından 675 bin lira kazandığı ve bu parayla İstanbul'da açtığı akaryakıt istasyonunu bir süre sonra kapattığı belirlendi. Duman'ın parası bitince uyuşturucu ticaretine başladığı belirlendi.
BİZE ULAŞIN