Turkuvaz Medya’ya 7 ödül

‘Altın Palmiye’ için halk oylaması bitti. SABAH ‘en iyi gazete’, aHaber ‘en iyi haber kanalı’ seçildi. atv dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ 4 ödül aldı

Turkuvaz Medya’ya 7 ödül

TV ve müzik dünyasının en iyilerinin halkın oylarıyla belirlendiği 'Türkiye Altın Palmiye Ödülleri' bu yıl 4'üncü kez düzenleniyor. 20 Mart-20 Nisan arasında yapılan oylama sonuçları açıklandı ve Altın Palmiye ödüllerini almaya hak kazanan isimler belli oldu. Halk oylamasında Turkuvaz Medya Grubu'na ödül yağdı. Yılın Televizyon dizisi atv ekranında yayımlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oldu. Yılın Erkek Dizi Oyuncusu atv'nin 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisindeki rolüyle Oktay Kaynarca, Yılın Kadın Dizi Oyuncusu; aynı dizide canlandırdığı karakterle Deniz Çakır seçildi. Yılın Yardımcı Dizi Oyuncusu yine aynı dizide rol alan Turgay Tanülkü oldu. Yılın Haber Kanalı; aHaber, Yılın Erkek Haber Sunucusu; atv ana haber bülteni sunucusu Cem Öğretir ve Yılın Gazetesi SABAH olarak belirlendi.

ÖDÜL TÖRENİ 8 MAYIS'TA
Bu yıl ilk defa İstanbul'da gerçekleşecek olan ödül töreni, Zorlu Center Raffles Hotel'de 8 Mayıs'ta yapılacak. Ödül töreninin ismi 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Saygı Gecesi olarak açıklanırken galada bir anma töreni de yapılacak. Sunuculuğunu Vatan Şaşmaz ve Elif Ece Uzun'un üstlendiği, onur ve jüri özel ödüllerinin 1 Mayıs'ta açıklanacağı törene ünlü Romanyalı şarkıcı Brianna'nın yanı sıra Chris Thrace ve Kate Line onur konuğu olarak katılacak.

BİZE ULAŞIN