Nice başarılarla dolu yıllara

Türk perakende sektörünün önde gelen isimleri SABAH gazetesinin yeni yaşını kutladı

Nice başarılarla dolu yıllara
Sinan Öncel

Twigy Yönetim Kurulu Başkanı

SABAH gazetesini, ilk yayınlandığı tarihten beri çok iyi hatırlıyorum. Gazete büyük ve iddialı bir reklam kampanyasıyla açılışını duyurmuştu. O günlerin üzerinden 32 yıl geçti. O günden beri birçok önemli işe imza attı SABAH gazetesi. Birçok yeniliğin mimarı oldu. Eminim ki bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çalışmaları ve yenilikleriyle birbirinden önemli işe imza atacak. SABAH gazetesine yeni yaşında da ve bundan sonrasında da başarılarının devamını dilerim.

Mustafa Taviloğlu

Mudo Onursal Başkanı

İlk kurulduğu günden bu yana yakından takip ediyorum. Geçen süre zarfında hem SABAH hem de Mudo başarıyla çıktıkları yolda ilerliyor. SABAH'ın kuruluşundan bugünlere kadar gelmesinde emeği geçen arkadaşlarımızı ve dostlarımızı da burada anmak isterim. Çok köklü bir gazete yapmışlar. Doğum günü kutlu olsun bir kez daha SABAH'ın.

Abdullah Kiğılı

Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı

Her zaman haberlerini yakından takip ettiğimiz bir gazete SABAH. Siyasi, ekonomi ve spor haberleriyle çok başarılı. Bugüne kadar birçok güzelliğe imza attı. Tüm çalışanlarına saygı ve sevgilerimi yolluyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da birçok güzelliğe adım atmasını temenni ederim.

Ümit Zaim

Derimod Yönetim Kurulu Başkanı

Sabah gazetesine nice başarılı yayın yılları diliyor, geçmişten bugüne emeği geçen herkesi kutluyorum.

Süleyman Orakçıoğlu

Orka Yönetim Kurulu Başkanı

Her adımımızda, yeniliklerimizde, başarılarımızda hep yanımızda oldu SABAH gazetesi. Birbirinden güzel haberler paylaştık. İlk günden beri bir aradayız. Ülkemizin önemli değerlerinden biri oldu. Her zaman yanımızda olan SABAH'a bu özel gün vesilesiyle başarılarının devamını dilerim.
Doğum günü kutlu olsun!

Vahap Küçük

LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı

Daha güçlü bir Türkiye'nin daha güçlü bir ekonomiyle mümkün olacağına inanan biri olarak, iyi girişimlerin ancak hukuk ve demokrasi standartlarının tam olarak yerleştiği toplumlardan çıkabileceği düşünüyorum. Bu standartların oluşmasında ve sürekliliğinde basının fark ortaya koyan bir öncülüğü ve önemi olduğunu biliyoruz. 32 yıldır ülkemizin gelişimine katkıda bulunan, her dönemde milli değerlerimize gösterdiği hassasiyet ile Türk girişimcilerini, markalarını destekleyen Sabah gazetesinin yeni yaşını kutlar, nice yıllar okurları nezdinde aynı başarılı çizisini muhafaza etmesini dilerim.

Melih Çelet

Desa Yönetim Kurulu Başkanı

Sabah gazetesine nice başarılı yayın yılları diliyor, geçmişten bugüne emeği geçen herkesi kutluyorum

Zehra Işık Adil

Işık Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Türkiye tam 32 yıldır her yeni güne SABAH gazetesiyle "Günaydın" diyor. 32'nci yılınız kutlu olsun.

Ramazan Kaya

Saat&Saat Yönetim Kurulu Başkanı

32 yıldır Türk medyasının en önemli kuruluşlarından biri olan SABAH'ın yeni yaşını en içten dileklerimizle kutlarız. Saat&Saat'in varolmasında ve bugünlere gelmesinde de çok etkili olan SABAH gazetesinin yeni yaşında da başarılarının devamını dilerim.
BİZE ULAŞIN