Burçlara göre anneler günü hediye tavsiyeleri

Burçlara göre anneler günü hediye tavsiyeleri

  • Yaşam
  • Cumartesi 14.05.2017
Anne...
Belki de hayatımızdaki en önemli kişi. Bu dünyada olma sebebimiz. Bizi doğuran, büyüten, hep destekleyen, koşulsuz seven, bize sorgusuz güvenen, karşılık beklemeden fedakârlık yapandır o. Karakterleri birbirinden farklı olsa da aslında anneler birbirine benzer. Onların hayatımızda olduğu her gün çok özel ve kıymetlidir şüphesiz ama en azından belirli bir zaman diliminde onların gününü kutluyoruz, onlara hediyeler alıp güzel cümleler kuruyoruz. Hediye istemem siz iyi olun, mutlu olun o bana yeter, derler bize. Gerçekten duyduğunuz duyabileceğiniz en yalın belki de en doğru cümledir. Kalplerinden gelip dillerinden çıkar o cümleler. Ömrümüz boyunca hakkını ödeyemeyeceğimiz annelerimize sembolik olarak bir şeyler yapacağınız ama daha çok sevginizi göstereceğiniz bugünde onlar için alacağımız küçük hediyelerle yüzlerini güldürmek vazifemiz. Hayatımız boyunca kıymetini bilmemiz gereken, iki dünyada da yeri cennet olan annelerinizi burçlarına göre değerlendirmek ister misiniz? Evet hepimizin hassas noktaları vardır ama annelerin de kendini ifade etme şekillerinde burçların büyük rolü var. Örneğin annenizin size olan zaaflarını ve sizin hakkınızda olan kaygılarını yakından öğrenirseniz onun içini bu konularda rahatlatabilirsiniz. Bu yazı annelerimizin burçlarına göre nasıl bir hediye almamız gerektiği hakkında da tüyolar veriyor. Duymak istiyorsanız mutlaka okumalısınız.

Koç kadını nasıl bir anne olur?
Cesaretiyle ün salmış Koç kadını, çocuğuna öncelikle cesur olmayı öğretir. Bunu olaylarla başa çıkmasının ilk koşulu olarak gördüğü için çocuğuna ufak oyunlar da oynayabilir. Özgürdür, çocuğuna da aynı şekilde özgürlük hakkı tanır. Belli etmeden, kontrolü de elinde tutmayı başarır. Baskıcı davranmadan çocuğunun yaptığı her şeyden bir şekilde haberi olur. Açık sözlü hareket edildiği sürece, anlayışlı bir annedir
Peki Koç burcu bir anneniz varsa ona nasıl bir hediye almalısınız?
Renkli takıları, giyisileri severler, dolayısıyla işiniz kolay aslında. Koç burcu annenize kaliteli bir iç çamaşırı, şık bir takı, ipek bir şal hediye edebilirsiniz.

Boğa kadını nasıl bir anne olur?
Boğa kadını hırslıdır ve hayal ettiği bir şeye ulaşmak için elniden geleni yapar. Çocuğuna da bu hırsı ve başarılı olmayı öğretir. Para onun için 'güven' demektir, bu yüzden çocuğunu en iyi şekilde yetiştirmek için belli bir birikimi olur. Çocuğuna tutumlu olmayı aşılar. Alışkanlıklarına bağlıdır ve bu anlamda gelenekçidir. Eskiye dayanan alışkanlıklara göre çocuğunu yetiştirmek ister. Her zaman çocuğunun arkasını toplayacak bir annedir.
Peki Boğa burcu bir anneniz varsa ona nasıl bir hediye almalısınız?
Nitelikli zevkleri olan, güzelliğe önem veren bir Boğa burcu anneniz varsa ona bir tablo, hafif baharatlı bir parfüm ya da antika bir yüzük hediye edebilirsiniz.

İkizler kadını nasıl bir anne olur?
İkili ilişkilerde oldukça fedakâr ve iyi bir partner olan İkizler kadını eğer seviyorsa ve güveniyorsa kendini teslim eder. Bu anlamda evine ve çocuklarına bağlı bir kadındır. İletişim gezegeni Merkür tarafından yönetilen İkizler kadını, araştırmacı bir ruha sahip olduğu için çocuğunun kendisi gibi kültürlü olmasını ister. Yenilikçi ve farklılıklara açık bir anne olur.
Peki İk izler burcu bir anneniz varsa ona nasıl bir hediye almalısınız?
Entelektüel, okumayı seven bir İkizler burcu anneniz varsa farklı konularda yazılmış kitaplar, spesifik anlamı olan biblolar ya da şık ama rahat kıyafetler hediye edebilirsiniz.

Yengeç kadını nasıl bir anne olur?
Ay tarafından yönetilen Yengeç kadını, duygusal olduğu kadar değişken bir ruh haline de sahiptir. Bu kadar evcimen ve sevdiği insanlara son derece bağlı olan bir kadın, çocuğunun üstüne titreyen bir anne olur. Çocuğu ona her konuda güvenir, ne olursa olsun onu sevip, koruyup kollar. Hatta bu anaçlığı zaman zaman bunaltıcı bir hal alabilir
Peki Yengeç burcu bir anneniz varsa ona nasıl bir hediye almalısınız?
Yengeç burcu bir anneniz varsa ona eviyle alakalı ne alırsanız alın mutlaka çok sevecektir. Çünkü o anaç ve tam bir evcimendir. Şamdan, abajur veya mutfak eşyası hediye edebilirsiniz.

Aslan kadını nasıl bir anne olur?
Aslan burcu kadını evine bağlıdır ve eşine sadıktır. Çocuklarına da fazlasıyla düşkündür. Çocuğuna büyük bir sevgi ve şefkatle bağlı olmas-ı na rağmen, hayatını sadece ona adamayacaktır. Çünkü Güneş, tarafından yönetilen bir burcun kadınıdır o. Otoriter bir annedir. Çocuğu mutlaka başarılı ve adından söz ettirecek biri olmalıdır
Peki Aslan burcu bir anneniz varsa ona nasıl bir hediye almalısınız?
Kaliteye, lükse önem veren bir Aslan burcu anneniz varsa ona şık ve gösterişli kolyeler, kişiye özel tasarım kıyafetler ya da aksesuarlar hediye edebilirsiniz.

Başak kadını nasıl bir anne olur?
Çocukları sever ve en iyi şekilde çocuk yetiştirebilir. Kendisi mükemmeliyetçi bir yapıya sahip olduğu için çocuğunun da her şeyinin tam olmasını ister. Elinden geldiğince tüm gereksinimlerini yerine getirir. Titizlik ve düzen olmazsa olmazıdır, çocuğunu kendi yaşam alanının sorumluluğunu alması için eğitir. Çocuğuna tek bir noktaya takılıp kalmasın diye hobiler edindirir.
Peki Başak burcu bir anneniz varsa ona nasıl bir hediye almalısınız?
Titiz, özenli ve eleştiren bir Başak burcu anneniz varsa ona kalitel i cilt bakımı ürünleri, mutfakta işini kolaylaştıracak pratik aletler, çiçeksi kokulara sahip bir parfüm hediye edebilirsiniz.

Terazi kadını nasıl bir anne olur?
Sakinliği ve huzuru elde etmek için çabalayan Terazi kadını, çocuğuna da bu düşünceyi aşılar. Hem eşine hem çocuğuna huzurlu bir sevgi ortamı kurar. Öncü bir burç olduğu için, çocuğunu yönlendirmekten hoşlanır ama bunu kesinlikle tatlı dille yapar; asla baskıcı değidl ir. Ev içindeki dengeyi zorlanmadan en iyi şekilde sağlar
Peki Terazi burcu bir anneniz varsa ona nasıl bir hediye almalısınız
Dış görünüşünden tutun da yaşadığı yere kadar her alanda zarafeti ve kaliteyi ön plana çıkaran bir Terazi burcu anneniz varsa ona şık ve kaliteli çantalar, marka şallar, vanilya kokulu parfümler hediye edebilirsiniz

Akrep kadını nasıl bir anne olur?
Mars tarafından yönetilen ve sabit bir burç olan Akrep kadını kesinlikle belli başlı kurallara sahip bir anne profili çizer. Çocuklarına belki herkesten çok daha fazla düşkündür ama bunu göstere göstere yapmaz. Ciddi bir tavır sergiler, çünkü hayatı ciddiye alır ve çocuğunun zorluklar karşısında güçlü olmasını ister. Bu yüzden disiplinle terbiye eder
Peki Ak rep burcu bir anneniz varsa ona nasıl bir hediye almalısınız?
Kırmızı ve siyah renge aşık bir Akrep burcu anneniz varsa ona bu renklerde gösterişli kıyafetler, deri bir cüzdan, bol baharatlı parfümler ya da evi için ışıltı saçan taşlara sahip bir aksesuar hediye edebilirsiniz.

Yay kadını nasıl bir anne olur?
Neşeli bir anne! Çocuğuyla arkadaş gibi olan annelerden biridir o. Neşe ve bolluk gezegeni Jüpiter tarafından yönetildiği için, çocuğuna öğrenmeye açık bir ortam hazırlar. Deneyerek, tecrübe edinerek büyümesini ister. Onu yönlendirmek yerine, her şeyi öğretip sonrasını onun tercihine bırakır. İnsanlara saygı göstermek ve yargılamamak konusunda çocuğuna gerekli şeyleri öğretir.
Peki Yay burcu bir anneniz varsa ona nasıl bir hediye almalısınız?
Yay burcu bir anneniz varsa seyahat etmeyi sevdiğini söylemeye gerek yoktur herhalde dolayısıyla ona hediye edebileceğiniz en güzel şey birkaç günlüğüne tatile göndermek olacaktır. Neşeli ve hareketli biri olduğu için renkli ve rahat giyisiler de hediye edeb-i lirsiniz.

Oğlak kadını nasıl bir anne olur?
Evlendiğinde iyi ve sadık bir eş, çocuklarına karşı neşeli ve sevecen bir anne olur. Aşırı sahiplenme güdüsü nedeniyle biraz emredici bir tutum içerisinde de olabilir. Sert gibi görünen mizacının ardında, şefkatli ve samimidir. Disiplin gezegeni Satürn tarafından yönetilen bir kadın olduğu için bu tavrı yadırganmaz. Çocuğuna doğduğu ilk günden iyiyi kötüyü, doğruyu yanlışı öğretir.
Peki Oğlak burcu bir anneniz varsa ona nasıl bir hediye almalısınız?
Oğlak burcu bir anneniz varsa o mutlaka daha gerçek ve kalıc ı hediyeleri sevecektir. Uzun zaman saklamak isteyebileceği bir şeyler alabilirsiniz. Mesela, antika takılar, deri kaplı defter, şık bir dolma kalem yahut kahverengi bir çanta.

Kova kadını nasıl bir anne olur?
Bu derece dışa dönük ve özgür bir kadının anneliği kabullenmes i önceleri zor olur. Çocuğuna öğreteceği ilk şey bağımsızlık duygusunun ne kadar önemli olduğudur. Kendisinden farklı herkesle, her canlıyla empati yapabilmeyi çocuğuna aşılayacaktır. Değişiklikler ve yenilikler gezegeni Uranüs'ün etkisinde olan Kova kadını, çocuğuyla iletişim kurmakta zorlanmayacak ve onun farklı beceriler kazanmasına yardım edecektir.
Peki Kova burcu bir anneniz varsa ona nasıl bir hediye almalısınız?
Yeni şeyler öğrenmeyi seven bir Kova burcu anneniz varsa onu gitmek istediği bir seminere, konferansa götürebilir ya da elektronik herhangi bir eşya alabilirsiniz. Fotoğraf makinası, lezzetli bir kahve ya da şık bir fincan da hediye edebilirsiniz.

Balık kadını nasıl bir anne olur?
Hayal gezegeni Neptün tarafından yönetilen Balık burcu kadını çocuğunun yaratıcı özelliklere sahip olması için çabalar. Balık burcu kadınının hayal gücü o kadar gelişmiştir ki, çocuğunun da bu şekilde olması içten bile değil. Sahiplenici, kaygılı ve değişikliklere açık bir annedir. Çocuğunun üzerinde çok fazla baskı kurmak istemez. Öğretici olma tarafını eşine bırakabilir.
Peki Balık burcu bir anneniz varsa ona nasıl bir hediye almalısınız?
Romantik, naif, sakin bir Balık burcu anneniz varsa ona ipek bir gömlek, yeşil, açık mavi renklere sahip değerli taşlardan yapılmış bir yüzük ya da kolye, kokulu mumlar ve çiçeksi parfümler hediye edebilirsiniz.
BİZE ULAŞIN