Miray’ın çığlığını duyun

Üzerine kaynar yemek dökülen ve kafa derisinde yanıklar oluşan üç yaşındaki Miray’ın sağlığına kavuşabilmesi için 155 bin TL gerekiyor

Miray’ın çığlığını duyun
Gaziantep'te, annesi tarafından 7 ay önce komşuya emanet edilen Miray Uzun, oyun oynarken üzerine ocakta kaynayan kuru fasulye döküldü. Kafasında ve kulağında derin yanıklar oluşan Miray 1 ay yoğun bakımda kaldı. Yanık bölgelerine sarılan özel tıbbi korse ile tedavisine devam edilen 3 yaşındaki Miray'ın eski haline dönebilmesi için ameliyat olması gerekiyor. Ameliyatın 155 bin lira olduğunu belirten Gülşah ve Adem Uzun çifti, kızları için Gaziantep Valiliği'nin izni ile bağış kampanyası başlattı. Şimdiye kadar 33 bin lira toplandığını söyleyen anne Gülşah Uzun, "Belediye Başkanımız Fatma Şahin sağ olsun bizi ağırladılar, Dr. Mehmet Mutaf hocamız ameliyatı kendi üstlendi.

KABARMALAR ALINACAK
155 bin liranın üzerini devletimiz karşılayacak. Şu ana kadar 33 bin lira toplandı fakat ameliyat için 122 bin liraya daha ihtiyacımız var. Miray'ın sol kulağının yarısı yanık durumda. Sol kulağı yapılacak, saçlarının bir kısmı yok, o bölgelere ekim yapılacak. Fakat daha önce kafasındaki kabarmalar ameliyatla alınacak. Şu an özel bir maske giyiyor. Bunu da sağ olsun kaymakamlığımız karşıladı. Kızımın saçını taramak istiyorum. Evimiz kira, eşimin aldığı parayla zor geçiniyoruz. Ne olur Miray'ın, benim feryadımı duyun" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN