‘Sizi çok özledim’

“Uyuşturucu ticareti yapmak”tan 2.5 yıldır Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’nde olan Deniz Seki tahliye oldu. Ünlü şarkıcı özgürlüğü simgeleyen güvercin uçurdu

‘Sizi çok özledim’
Şarkıcı Deniz Seki, 2.5 yıl sonra özgürlüğüne kavuştu. Bakırköy Kadın Ceza İnfaz Kurumu'ndan dün tahliye olan Deniz Seki'yi bir basın ordusu karşıladı. Seki'nin tahliye işlemleri için dün sabah saatlerinde menajeri Özgür Aras, nişanlısı Faruk Salman, avukatı Naim Karakaya ve kardeşi Serkan Seki cezaevine giriş yaptı. Kardeşi ve nişanlısı, şarkıcının özel eşyalarını kolilerle cezaevinden çıkardı. Deniz Seki'nin özgürlüğe kavuştuğu anlara tanıklık etmek isteyen hayranları da "Mutluluğa söz verdim," "Güneşi özlemek ne demek bilemezsiniz" yazılı pankartlar açarak ve şarkılar söyleyerek cezaevinin girişinde meşale yaktı. İşlemlerinin ardından Deniz Seki, 2 yıl 6 ay kaldığı cezaevinden sırtında gitarıyla birlikte çıkış yaptı. Cezaevinden avukatı, menajeri ve erkek arkadaşıyla birlikte ayrılan Seki için hayranları, özgürlüğü simgeleyen beyaz güvercin uçurdu. Bazı hayranları ise konfeti patlatıp, şarkıcıya kitabını imzalatmaya çalıştı.


Seki'yi hayranları böyle karşıladı.

İKİ GÜN SONRA KONUŞACAK
Oldukça kilo aldığı gözlenen Deniz Seki, etrafını saran hayranlarının elini tuttu ve onları öperek sevincini paylaştı. Çok güzel bir insan sevgisiyle karşılaştığı için herkese teşekkür eden Seki, "Bunca zaman sesim ve gözüm oldunuz. Beni dimdik ayakta tuttunuz. Çok teşekkür ediyorum. Ben de sizi çok özledim. Benim için zorlu bir yolculuk oldu. Biraz dinlenmek istiyorum. İki gün sonra basın toplantısı yapacağım. Bütün gün burada beni beklediniz. Hepinize çok teşekkür ederim" dedi. Seki, daha sonra büyük sevgi gösterisi altında VIP minibüse binerek uzaklaştı.
BİZE ULAŞIN