Şişli'de trafik kazası: 1 yaralı

Şişli'de şerit değiştiren minibüsle motosiklet çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle motosikletinin hakimiyetini kaybedip yola savrulan sürücü yaralandı

Şişli'de trafik kazası: 1 yaralı

Yaralı sürücü ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kaza, Şişli Sıracevizler Caddesi üzerinde saat 12.30 sıralarında meydana geldi. Engelli öğrencileri taşıyan servis minibüsü şerit değiştirdiği sırada yanında seyreden motosiklete çarptı. Hakimiyetini kaybettiği motoksikletiyle birlikte savrulan sürücü yaralandı. Motosiklet sürücüsüne yardım kazayı görenlerden geldi. Sağlik ekiplerine haber verildi.

HASTANEYE KALDIRILDI

Bu sırada yerde yatan motosiklet sürücüsü Bülent Kıraç "Minibüs şoförü dönülmez yerden dönmeye çalıştı.Yolda bir araç var mı? Bir motor geliyor mu? Bakmadan direksiyonu sola kırdı. Ben fren yaptım ama kaza oldu" diye konuştu.Yaralı sürücü kısa sürede olay yerine gelen ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Minibüsü sürücüsü Cemal Balaban da kazayı "Sola sinyalimi vererek yola girdim. Motosiklet sürücüsü hızlıydı. Kafayı kurtardım ama motor da gelerek bana vurdu" şeklinde anlattı.

BİZE ULAŞIN