Art arda 4 ev basıp beş kişiyi öldürdü

Çoban Atılgan Kümür, husumetli olduğu 5 akrabasını öldürdü. İki kişi kapıları kilitleyip canını kurtarırken, yakalanan zanlı şizofren rolüne soyunarak “Bu köy ajan dolu” dedi

Art arda 4 ev basıp beş kişiyi öldürdü
Konya'nın Cihanbeyli ilçesine bağlı kırsal mahallelerinden Bulduk'ta yaşayan çoban Atılgan Kümür (29) dehşet saçtı. İki evlilik yapan babasını 10 yıl önce kaybeden ve bir süre Hollanda'da kaldıktan sonra annesi Hatice Kümür'ün yanına dönerek hayvancılıkla uğraşmaya başlayan Kümür, sabah saat 06.30 sıralarında av tüfeğini alarak evden çıktı. Evine 50 metre mesafedeki Bekir Kıran'ın (80) evine giden Kümür, bahçede karşılaştığı yaşlı adama av tüfeğiyle ateş etti. İlk cinayetin ardından 100 metre daha ilerleyen çoban, Meryem Tokat (70) ile oğlu Hamit Tokat'ın (51) evine geldi. Açık kapıdan eve giren zanlı mutfakta kahvaltı yapan anne Meryem ile oğlu Hamit'i hedef aldı. 3 kişiyi öldüren zanlı daha sonra evden çıkarak önce Mustafa Tokat (80) ile sonra da Mehmet Tokat'ı (64) öldürdü.

'ÖLDÜRECEĞİM' DEDİ, ŞAKA SANDIK
5 kişiyi öldürdükten sonra 2 kişiyi daha öldürmeyi hedefleyen zanlı, Mehmet Tokat'ın evinden çıkarak kardeşi Harun Tokat'ın evine yöneldi. Zanlı eşi ve çocuklarıyla uyuyan Harun Tokat'ın balkon camına av tüfeğiyle ateş etti. Balkon kapısından girdikten sonra kapıyı açamayan zanlı, bu kez öz amcası Mehmet Tokat'ın evine yöneldi. Amca Tokat, bahçe kapılarını kilitleyip evde saklanarak kurtuldu. Tüfeğinin mermileri biten katil zanlısı, annesiyle yaşadığı eve döndü. 28 mermi daha alarak ceplerini dolduran katil zanlısını jandarma evinin bahçesinde yakaladı. Katilin evindeki aramada, 3 bilgisayar, 10 cep telefonu, cinayet konulu film ve romanlar ile siyasi birçok kitap bulundu. Bir görgü tanığı, "Köydeki 5 kişi hariç herkesi öldüreceğim" demişti. Tabii biz bunu şaka sanmıştık" dedi.
BİZE ULAŞIN