Genç kadın terk edildiği hastanede hayatını kaybetti

Bursa'da sağ bacağından tabancayla vurulan 26 yaşındaki Dilek Bozal kimliği belirsiz iki kişi tarafından arabayla getirildiği hastanede terk edildi.

Genç kadın terk edildiği hastanede hayatını kaybetti
Aşırı kan kaybeden Dilek Bozal doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Merkez Yıldırım İlçesi'nde özel bir hastaneye gece saat 02.00 sıralarında kırmızı bir otomobille gelen kimliği belirsiz iki kişi sağ bacağından tabancayla vurulmuş ve aşırı şekilde kan kaybeden 26 yaşındaki Dilek Bozal'ı getirdi.

Acil Servis'te doktorların tüm müdahalelerine rağmen Dilek Bozal hayatını kaybederken kendisini getiren kişilere görevliler tarafından öldüğü söylenince şahıslar geldikleri otomobile binerek kaçtı. Durumun polise bildirilmesi üzerine, Dilek Bozal'ı hastaneye getiren şahısların belirlenmesi için hastanede ve çevrede bulunan güvenlik ve Mobese kameraları incelemeye alındı.

Dilek Bozal'ın üç aydır ayrı yaşadığı eşi ve ailesi ise hastaneye gelerek gözyaşlarına boğuldu. Dilek Bozal'ın cesedi kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Olayla ilgili Cumhuriyet Savcısı tarafından soruşturma başlatıldı.
BİZE ULAŞIN