Bacağından vuruldu kan kaybından öldü

Üç aydır eşinden ayrı yaşayan Dilek Bozal, önceki gece bacağından tabancayla vurulmuş halde hastaneye getirildi. Ancak aşırı kan kaybından öldü. Genç kadını getiren iki kişi ise kaçtı

Bacağından vuruldu kan kaybından öldü
Bursa'da eşiyle aralarında geçimsizlik bulunan 26 yaşındaki Dilek Bozal, 3 ay önce evi terk etti. Önceki gece saat 02.00 sıralarında, kırmızı bir otomobille merkez Yıldırım İlçesi'ndeki özel bir hastaneye gelen kimliği belirsiz iki kişi, Dilek Bozal'ı sağ bacağından vurulmuş halde getirdi. Ancak aşırı kan kaybeden genç kadın, acil servisteki doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Hastane görevlileri de genç kadını getiren 2 kişiye, ölüm haberini verdi. Bunun üzerine 2 şüpheli geldikleri otomobile binerek hastaneden kaçtı. İhbar üzerine hastaneye gelen polis, Dilek Bozal'ı hastaneye getiren 2 şüpheliyi belirlemek için hastanede ve çevrede bulunan güvenlik işyeri ve MOBESE kameralarını incelemeye aldı.

EŞİ GÖZYAŞLARINA BOĞULDU
Hastanenin güvenlik kamerası kayıtlarında yapılan incelemede, kırmızı bir otomobille gelen şüphelilerden araç sürücüsünün aşağıya inmediği, yanında oturan ve eşofmanlı olan diğer şüphelinin ise arka koltukta yaralı ve baygın halde bulunan Dilek Bozal'ı kucağına alarak, acil servise kadar taşıdığı görüldü. Polis, kamera görüntülerinden kimliklerini tespit ettiği zanlıları yakalamak için operasyon başlattı. Olayı duyunca hastaneye koşan genç kadının ayrı yaşadığı eşi ve ailesi de gözyaşlarına boğuldu. Genç kadının cesedi ise kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
BİZE ULAŞIN