16 yaşındaki Muhammet, 10 gündür kayıp

Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde yol kenarında mendil satan 16 yaşındaki Muhammet Güzelaydın'dan 10 gündür haber alınamıyor. 11 çocuk babası Kerem Güzelaydın oğlunun daha önce de evden kaçtığını belirterek, oğlunun hayatından endişe ettiğini belirtti.

Gölcük'te market işleten Kerem Güzelaydın'ın oğlu Muhammet Güzelaydın, iddiaya göre 10 gün önce D-130 karayolu Değirmendere Yüzbaşılar mevkiinde mendil satarken ortadan kayboldu. Ailenin yaptığı tüm aramalara rağmen Muhammet Güzelaydın bulunamadı. Aile, Muhammet Güzelaydın'dan haber alamayınca kayıp başvurusunda bulundu. Polis, Muhammet Güzelaydın'ı bulabilmek için çalışma başlattı.

Oğlunun en son Değirmendere Mahallesi Yüzbaşılar mevkiinde mendil satarken görüldüğünü söyleyen Kerem Güzelaydın, "Ben market işletiyorum ve 11 çocuğum var. Muhammet diğerleri gibi değil. Evden kaçıyor ve kendisini ikna edemiyoruz. Doktorlar muayene etti, herhangi bir psikolojik sorunu da yok. En son Yüzbaşılar ışıklarında mendil satarken görüldüğü söylendi. Oğlumun hayatından endişe ediyorum. Emniyet Müdürlüğü'ne kayıp başvurusu yaptık. Oğlumun bir an önce bulunmasını istiyorum" dedi.
BİZE ULAŞIN