Kuaförde kanlı hesaplaşma: 3 ölü

Güvenlik görevlisi Biçer, husumetli olduğu ev sahibi Tura ve kardeşinin işlettiği kuaförü çelik yelek giyerek pompalı tüfekle bastı. Çıkan çatışmada Biçer ve Tura kardeşler yaşamını yitirdi

Kuaförde kanlı hesaplaşma: 3 ölü
Malatya'nın Battalgazi ilçesinde güvenlik görevlisi olarak çalışan Adnan Biçer, daha önce evinde kiracı olarak oturduğu erkek kuaförü Mehmet Tura arasında husumet başladı. Arife gecesi saat 23.30 sıralarında çelik yelek giyip pompalı tüfeğini alan Adnan Biçer, otomobiline binerek Mehmet Tura'nın iki kardeşi ile birlikte çalıştığı, Akpınar Mahallesi'ndeki kuaför dükkanının bulunduğu sokağa geldi. Araçtan inan Biçer, bayram yoğunluğu nedeniyle geç saatlere kadar çalışan Tura kardeşlerin bulunduğu kuaföre ateş etmeye başladı. Tura kardeşlerin de tabancayla karşılık vermesi üzerine ortalık savaş alanına döndü.

BAŞINDAN VURULARAK ÖL DÜ
Çelik yeleği bulunmasına rağmen başından vurulduğu belirlenen Adnan Biçer ile Şükrü, Ramazan, Mehmet Tura kardeşler ve işyerinde müşteri olarak bulunan Süleyman Güden, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Turgut Özal Tıp Merkezi'ne kaldırıldı. Yaralılardan Adnan Biçer ile Ramazan ve Şükrü Tura kardeşler yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Mehmet Tura ile omzundan vurulan müşteri Süleyman Güden'in tedavisi sürerken, cenazeler otopsi için Adli Tıp Malatya Grup Başkanlığı'na kaldırıldı.

POLİS MAHALLEDE ÖNLEM ALDI
Polis gerginliğin ölenlerin yakınları arasında devam etmesi ihtimalini göz önünde bulundurarak Tura ve Biçer ailelerinin yaşadığı mahallede güvenlik önlemleri aldı.
BİZE ULAŞIN