Saniye saniye hayata tutunuş

Saniye saniye hayata tutunuş

Erkek arkadaşıyla tartıştıktan sonra alkol alan Selenay Y., 30 metre yükseklikteki falezlerden atladı. Bir sağlık görevlisinin parmaklarının ucundan kurtulan genç kızı deniz polisi kurtardı

Antalya Konyaaltı Caddesi'ndeki Atatürk Parkı'nda dün kameralara saniye saniye yansıyan bir hayata tutunma olayı yaşandı. İddialara göre erkek arkadaşıyla tartıştıktan sonra parka giden 23 yaşındaki Selenay Y., burada bir süre alkol almaya başladı. Sık sık telefonla konuşarak ağlayan ve alkolün etkisiyle bunalıma girerek falezlerin kenarına gelen genç kızın korkuluklara çıktığını görenler, polis ve sağlık ekibine ihbarda bulundu.

ŞİŞEYİ BAŞINDA KIRDI
Bölgeye ulaşan polis ekibi Selenay Y.'yi ikna edemedi. Bu kez bir sağlık görevlisi genç kızla konuşmayı denedi. Selenay S. bira verilmediği takdirde kimseyi yanına yaklaştırmayacağını söyledi. Bunun üzerine sağlık görevlisi aldığı birayı kendisine doğru götürmeye başladı. Bu sırada Selenay Y., elindeki boş bira şişesini başına vurarak kırdı. Yerdeki bira şisesini almak isteyen Selenay Y., sağlık personelinin kendisine doğru hamle yaptığını görence kendisini 30 metre yükseklikteki falezlerden denize doğru boşluğa bıraktı.

TİŞÖRTÜNDEN YAKALADI
Sağlık görevlisinin tişörtünden yakalayıp tutamadığı Selenay Y., yaklaşık 30 metreden denize düştü. Kısa süre sonra su yüzeyine çıkan genç kız sırt üstü yatarak bağırmaya başladı. Denizde bekleyen Deniz Polisi ve sağlık ekipleri tarafından bota alınan genç kız Kaleiçi Yat Limanı'na götürüldü. Burada sağlık görevlilerinin müdahale ettiği Selenay Y. ambulansla Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülerek tedavi altına alındı.

BİZE ULAŞIN