Bar kavgasında vurulan kadın öldü

Bar kavgasında vurulan kadın öldü

Adana’da bir barda eğlenen grup ile bar çalışanlarının karıştığı kavgada pompalı tüfekle vurulan 32 yaşındaki Elif Çil yaşamını yitirdi. Olayda 6 kişi yaralandı

Adana'da yaşayan Muhammet Çil (43), eşi Elif Çil (32) ile Ahmet Çil (26) ile İrfan Çil (18) kardeşler ve Sevda Dalbun (23), önceki akşam Mücahitler Caddesi'nde bulunan bir bara eğlenmeye gitti. İddiaya göre; barda çalışan Havva Bilgen İnceler (40), Sevda Dalbun'un sevgilisi olan Ahmet Çil'e bakmaya başladı. Bir süre sonra kadının bakışlarından rahatsız olan Sevda Dalbun, Havva Bilgen İnceler'e "Sevgilime neden bakıyorsun?" dedi. Eğlenmeye gelen taraf ile bar çalışanları arasında çıkan sözlü tartışma bir süre sonra kavgaya dönüşünce Çil ailesi, bar sahibi Mustafa Kanmaz (46) tarafından dışarı çıkarıldı.

10 KİŞİ GÖZALTINDA
Ancak, Muhammet Çil, Ahmet Çil ve İrfan Çil ile bar çalışanları Mehmet Özpolat (35), Hakan Güngör (20), Ahmet Barut (20), Mahmut Leblebici (28), Tufan Güler (24) Taşkın Yakar (42), kavgaya dışarıda devam etti. Bu sırada başına aldığı sopa darbesiyle yaralanan Ahmet Barut, bardaki pompalı tüfekle kalabalığın üzerine ateş etti. Tüfekten çıkan saçmalar Elif Çil'in göğsüne, Ahmet Çil ile Muhammet Çil'in ise bacaklarına isabet etti. Ağır yaralanan Elif Çil, ambulans ile Adana Devlet Hastanesi'ne, diğer 6 yaralı ise çeşitli hastanelere kaldırıldı. Elif Çil, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Hafif yaralanan katil zanlısı Ahmet Barut'un da aralarında bulunduğu 10 kişi gözaltına alındı.
BİZE ULAŞIN