‘Altın Elbiseli Adam’ öldü

‘Altın Elbiseli Adam’ öldü

Ünlü Motosiklet ve Model Araç Uzmanı Barkın Bayoğlu, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü çıkışında aniden aracından inen Buğra Erdem’e çarptı. Kazada, Bayoğlu ile Erdem hayatını kaybetti

Motosiklet camiasının "Altın Elbiseli Adam"ı Barkın Bayoğlu, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü çıkışında geçirdiği kazada hayatını kaybetti. Kaza, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde önceki gece yarısı Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçtiği sırada gerçekleşti. İddiaya göre; motosikletiyle seyir halinde olan 42 yaşındaki Bayoğlu, köprü çıkışında duran otomobilin sürücüsü Buğra Erdem'in aniden aracından inerek yola çıkması üzerine Erdem'e çarptı. Erdem olay yerinde hayatını kaybetti. Motosikletinden savrularak ağır yaralanan Bayoğlu ise ambulansla hastaneye kaldırıldı. Haydarpaşa Numune Hastanesi'ne bilinci kapalı getirilen Bayoğlu, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

KIZ ARKADAŞINA SİNİRLENDİ
Motosikletçinin kaza yaptığı haberini alan dostları hastaneye akın etti ve gözyaşlarına boğuldu. Polisin incelemesi sonucunda kazaya neden olan ve hayatını kaybeden Erdem'in yanındaki kız arkadaşıyla tartıştığı ve sinirlenerek yola çıktığı belirlendi. Bayoğlu ile Erdem bugün toprağa verilecek.

OTOHABER'İN TESTLERİNİ HAZIRLAMIŞTI
Barkın Bayoğlu, İngiltere ve Belçika'da eğitim görmüş, telekomünikasyon sektöründe Türkiye'de ve yurtdışında çalışmıştı. 2007-2009 yılları arasında 2Teker Motosiklet dergisinde test ve haber editörlüğü yapmış, Otohaber dergisinde motosiklet testlerini hazırlamıştı. Özel televizyon kanallarında yayımlanan "Piston" ve "Altın Elbiseli Adam" programlarını hazırlayıp sunan Bayoğlu, hazırladığı motosiklet incelemeleri ve motosikletlerle ilgili teknik konuları içeren videolarını altinelbiseliadam. com'da yayımlıyordu.
BİZE ULAŞIN