Terlikli firari bu kez cezaevinde

Adam öldürmeye teşebbüsten aranıyordu, yakalandı, emniyet binasından kaçtı. Yine yakalandı bu kez nezarethane demirlerini esneterek kaçtı. 14 gün sonra bir kez daha yakalanan firari Keleş sonunda cezaevine konuldu

Terlikli firari bu kez cezaevinde
Mersin'de adam öldürmeye teşebbüs ve hırsızlık suçlarından aranan 23 yaşındaki Tolgahan Keleş, polis tarafından yakalandı. Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen Keleş, işlemleri yapıldığı sırada bir fırsatını bulup 3'üncü kattan atlayarak kaçtı. Keleş'in, Adana'nın Karataş ilçesinde sahilde saklandığını tespit eden ekipler, 11 Temmuz'da yaptıkları operasyon sonucu yeniden yakaladı. Zanlı Karataş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün nezarethanesine konuldu. Keleş, cezaevine götürülmek üzere polisteki işlemleri sürerken, bu kez de nezarethanenin demir parmaklıklarını esneterek aradan çıkıp, bir kez daha kaçtı. Bunun üzerine Adana Emniyet Müdürlüğü, Keleş'i yakalamak için, Cinayet Büro Amirliği'nde özel bir ekip kurdu. Özel ekip 14 gün sonra Tolgahan Keleş'in Yüreğir ilçesinde bir evde saklandığını belirlendi. Düzenlenen operasyonla gözaltına alınan Tolgahan Keleş, sıkı güvenlik önlemleri altında emniyete götürdü.

'ELLERİMLE AÇTIM'
Adli Tıp Birimi'nde sağlık kontrolünden geçirilen Keleş, "Nezarethaneden nasıl kaçtın?" sorusuna "Ellerimle açtım" yanıtını verdi. Polisi uzun süre peşinden koşturan Tolgahan Keleş, sonunda cezaevine kondu.
BİZE ULAŞIN