Bayram ziyareti yolunda anne ve kızı öldü

Uzun Kurban Bayramı tatilinin başlamasıyla birlikte yollarda da can pazarları yaşanmaya başladı. Meydana gelen kazalar şöyle:
İstanbul'dan, kızıyla birlikte Çanakkale'deki akrabalarına bayram ziyaretine gitmek için yola çıkan Serpil Ulusoy'un (53) kullandığı cip, Edirne'nin Keşan ilçesindeki Yenimuhacir Kavşağı'nda refüjdeki bariyerlere çarptı. Hurdaya dönen cipte sıkışan Serpil Ulusoy olay yerinde, ağır yaralanan kızı Merve Ulusoy da (19) hastanede yaşamını yitirdi.
Niğde'de Ali Osman Yıldız'ın kullandığı Fransa plakalı otomobil, kamyonla kafa kafaya çarpıştı. Otomobilin sürücüsü ile Mustafa Kösek ve İsmail Yıldız öldü. Kamyonda bulunan 3'ü Suriyeli 5 kişi de yaralandı.
Muğla'da Milas- Bodrum karayolu üzerinde kontrolden çıkan Mehmet Umul'un kullandığı otomobil, takla attı. Gizem Pisi olay yerinde ölürken, Mehmet Umul yaralı kurtuldu.
Ankara'da Samsun yönüne giden otomobil, kontrolden çıkarak ağaca çarptı. Taklalar atarak şarampole yuvarlanan otomobilde sürücü ve 2 yaşındaki kızı yaralı kurtulurken eşi öldü.

Hayrettin YENELTurgay BALCI-Tahir ÖZÇELİK
BİZE ULAŞIN