34 aydır zirvede

aHaber, Kantar Media’nın ağustos ayı ölçümlerine göre, rakiplerini büyük ara fark atarak geride bıraktı. Kanal, 34 aydır birinciliğini koruyor

34 aydır zirvede
aHaber en çok izlenen haber kanalı olma özelliğini devam ettiriyor. Kanal, ağustos ayında yine Türkiye'nin en çok izlenen haber kanalı oldu. Demokrasinin izinde, halkın sesine kulak veren; haberi en doğru ve yalın hali ile seyircilerine ileten aHaber, vizyonu ve misyonu ile haber kanalı unvanına yeni bir soluk getirdi. Milli iradeyi her zaman ön planda tutan, milletine verdiği değeri her saniyesinde gösteren ve 'milletin sesi' olmanın getirdiği sorumluluğun bilincinde yayın çizgisini devam ettiren aHaber, kendi oluşturduğu kulvarında örnek bir haber kanalı. 'Anı' yakalayan refleksi ile haber nerede ise orda olan aHaber, Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanına dağılmış muhabir ağı ve temsilcilikleri ile izleyicisinin gözü kulağı. Milletine değer veren, derdini özümseyen, ona göz- kulak olan bir haber kanalı.

'ANINDA HABER'İN ADRESİ
Özgün içeriklerin yer aldığı tarihe ışık tutan belgeselleri, bilgiyi sorgulayıp, işleyerek bakış açısı kazandıran analiz haberleri; iz bırakan kişilerin hikâyelerinin anlatıldığı portre dosyaları ile aHaber birçok ilke imza atmaya devam ediyor. Yeni sezonda birçok yenilik ile izleyenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan aHaber, dünyanın dört bir yanında bulunan temsilciliklerini artırarak 'anında haber' sloganını pekiştirmeyi hedefliyor. Haber programları, ajans formatı, aktüel programları, ekonomi ve spor haberleri ile yeni sezonda yine gündemi belirlemeye hazırlanan aHaber; teknolojik altyapısını geliştirerek, artırılmış gerçeklik teknolojisinin kullanımı ile ekranına farklı bir boyut kazandırarak; bilgi ve donanımının getirdiği güç ile günden güne başarısını sağlamlaştırıyor.
BİZE ULAŞIN