Servisçiler okul bahçesinde silahla kavga etti! Yaralılar var...

Ümraniye'de servis taşımacılığı yapan iki grup arasında bir okul bahçesinde çıkan silahlı kavgada 1'i kadın 3 kişi yaralandı.

Servisçiler okul bahçesinde silahla kavga etti! Yaralılar var...

Çakmak Mahallesi Varan Caddesi Mimoza Sokağı'ndaki bir ilkokulun bahçesinde servis taşımacılığı yapan iki firmanın çalışanları arasında tartışma çıktı.

Kavgaya dönüşen tartışmada silahla ateş edilmesi sonucu biri kadın 3 kişi yaralandı. Haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık ekipleriyle çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Sağlık ekipleri yaralıların ilk müdahalelerini olay yerinde yaptıktan sonra yaralılar iki ayrı hastanede tedavi altına alındı.

Çok sayıda boş kovan olay yeri inceleme ekiplerince incelenirken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yaralıların durumlarının ağır olduğu öğrenildi.

BÜYÜK KORKU YAŞANDI

Kayıt için okula gelen veliler ve öğrenciler büyük korku yaşadı. Okul yöneticileri bahçeye döküldü. Bir öğrenci sınavdayken silah seslerini duyduğunu söyledi. Bir başka kişi ise okulda silahlı kavga olduğunu evdeyken silah seslerini duyduğunu dile getirdi.

Olay Yeri İnceleme Ekipleri okul bahçesinde çalışma yaptı. Polis okulun sokağını trafiğe kapatırken, çevrede güvenlik önlemi aldı. Polisin olayla ilgili incelemesi sürerken, okul kaydı için gelen veliler geri çevrildi.

BİZE ULAŞIN