Genç annenin kahreden ölümü

Genç annenin kahreden ölümü
Zonguldak'ta tedavi gördüğü gırtlak kanseri nedeniyle yaşamını yitiren bir çocuk annesi 29 yaşındaki Melahat Yazıcı'nın ölmeden önce sosyal medya hesabındaki paylaşımları yürekleri dağladı.
TÜİK İstanbul Bölge Müdürlüğü'nde çalışan Melahat Yazıcı, 4 yıl önce tanıştığı polis memuru Tuğrul Yazıcı ile dünya evine girdi. Çiftin Zeynep Azra adında bir de kız çocuğu doğdu. Yazıcı'ya başvurduğu hastanede gırtlak kanseri teşhisi konuldu. Eşinin Almanya'da görev yapması nedeniyle geçen yıl Düsseldorf'a yerleşen Melahat Yazıcı, geçen temmuzda da Zonguldak'taki ailesinin yanına döndü.

KANSERE YENİK DÜŞTÜ
İlerleyen hastalığı nedeniyle Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi altına alınan Melahat Yazıcı, dün sabaha karşı hayatını kaybetti. Yazıcı'nın ölmeden önce sosyal medya hesabındaki paylaşımları ise yürek burktu. Yazıcı, "3 yıl önce bugün gelinlik derdine düşmüşken 3 yıl sonra ne derdine düştüm. Allah'ım sen 'sona yaklaştın' diyen doktorları utandır yarabbim" paylaşımında bulundu. Yazıcı'nın, farklı tarihlerde yazdığı "Keşke kanser, kanser olsa da ölse", "Dedeler nineler yaşıyor da anneler genç yaşta ölüyor" notları da dikkat çekti.
BİZE ULAŞIN