Mucize işçi hayata tutundu

Kocaeli’nde çalıştığı inşaatın üçüncü katından düşen ve zeminde bulunan inşaat demirleri sırtından girip başından çıkan Sinan Yıldız, hayati tehlikeyi atlattı

Mucize işçi hayata tutundu

Kocaeli'nde geçen 21 Ağustos'ta, inşaatın 3'üncü katında çalışırken dengesini kaybederek düşen evli ve 3 çocuk babası Sinan Yıldız'ın (42), kasığından giren inşaat demiri sırtından ve göğsünden geçip, çenesini de delerek kafatasından çıktı. Mucize eseri hayatta kalan ve itfaiye ekiplerinin demiri kesilerek Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Yıldız, yapılan ameliyat sonrası yoğun bakıma alındı. Ölümden dönen ve 18 gündür tedavi gördüğü hastanede hızla iyileşen Yıldız, "Ameliyatım iyi geçmiş. Kendimi de çok daha iyi hissediyorum ve her geçen gün daha iyiye gidiyorum. Bir an önce eski sağlığıma kavuşmak istiyorum" dedi.

AMELİYAT 6 SAAT SÜRDÜ
Tedavisi Göğüs Cerrahi servisinde devam eden Sinan Yıldız'ı ziyaret eden Hastane Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş ise "Hastaneye getirildiğinde hızlı bir şekilde ameliyata alındı. Yaklaşık 6 saat süren ameliyatta, itfaiyeden de yardım alınarak demir çubuk organlara zarar vermeden çıkarıldı. Hastamız, hızla iyileşme gösterince yoğun bakımdan çıkarıldı" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN