Tek celsede bitti

Yeğeniyle ilişkisi ortaya çıkan Murat Başoğlu ve Hande Bermek boşandı. İkili Kuşadası adliyesine aynı araçla geldi. Başoğlu’nun tanınmamak için şapka taktığı ve sakallarını uzattığı gözlendi

Tek celsede bitti

Yeğeniyle ilişkisi ortaya çıkan Murat Başoğlu ile Hande Bermek Başoğlu, Kuşadası'nda anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Kuşadası adliyesine aynı ticari araçla gelen çifte, avukat Aslı Hatemi eşlik etti. Kuşadası'ndaki boşanma işlemlerini takip eden avukat Birgül Öner'in karşıladığı çiftten, Murat Başoğlu'nun tanınmamak için şapka taktığı ve sakallarını uzattığı gözlendi. Avukat Birgül Öner'in daha önceden başvurusunu yaptığı 1. Asliye Hukuk Mahkemesi'ndeki duruşma saat 14.00'te başladı. Yaklaşık 15 dakika süren duruşmada, Başoğlu çifti mahkemeye boşanmak için her konuda anlaştıklarını belirterek, hazırladıkları protokolü sundu. Mahkemede talebi ve yaşananları gözönüne alarak çiftin boşanmasına karar verdi. Adliyeden birlikte ayrılan çift, gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı. Adliye önünden taksiye binen çift avukat Aslı Hatemi ile birlikte ayrıldı. Murat Başoğlu, sürekli yüzünü kameralardan sakladı ve sorulara cevap vermedi.

OĞULUN VELAYETİ ANNEYE
Çiftin boşanma protokolüne göre; oğulları Can Bermek Başoğlu'nun velayeti anneye verildi. Murat Başoğlu ayrıca oğlunun eğitim hayatı sonuna kadar ayda 10 bin lira nafaka ödeyecek. Nafaka her yıl artacak. Yapılan mal paylaşım anlaşmasına göre Murat Başoğlu adına kayıtlı Beykoz'daki ev ile Bodrum'daki villa Hande Bermek'e kaldı. Murat Başoğlu her iki evin tapusunun devrini 15 gün içinde tüm masrafları ödeyerek yapacak. Ayrıca Başoğlu kendisine ait lüks otomobili de 15 gün içinde Hande Bermek'e devredecek.

Şapka ve güneş gözlüğü takıp sakal bırakan Murat Başoğlu tanınmaz haldeydi. Hande Bermek (en solda) sorulara yanıt vermedi.

BİZE ULAŞIN