Eşini ve baldızını öldürüp intihar etti

İstanbul Kağıthane’de bir yıllık eşiyle boşanma aşamasında olan Emre Güvener barışmak için geldiği kayınvalidesinin evinde dehşet saçtı. Eşi Zerrin Güvener ile baldızı Betül Demir’i kafalarından vuran Güvener aynı silahla intihar etti

Eşini ve baldızını öldürüp intihar etti
Acı olay Kağıthane Talatpaşa mahallesi Emirgazi Caddesi Dişçi Sokağı'nda dün akşam saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre, Zerrin Güvener (23) yaklaşık 1 yıl önce evlendiği eşi Emre Güvener'le (32) aralarında oluşan anlaşmazlık nedeniyle bir süre önce annesinin evine taşındı. Eşinin kendisinden ayrılmasını bir türlü hazmedemeyen Emre Güvener, sık sık tartıştığı Zerrin Güvener'i ikna etmek için kayınvalidesinin evine gitti. Burada bir süre tartışan çift yine anlaşamayınca cinnet getiren koca silahını çekerek önce karısı Zerrin Güvener'i ardından baldızı Betül Demir'i (30) kafalarından vurdu. Cani koca daha sonra silahıyla kendi başına tek el ateş ederek ağır yaralandı.

ANNE KURTULDU
Katliamın yaşandığı sırada lavaboda olan ve bu şekilde kurtulan kızların annesi Melahat Demir, salona geldiğinde korkunç tabloyla karşılaştı. Annenin çığlıklarını duyarak olay yerine koşan komşular durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırılan yaralılar Betül Demir, Zerrin Güvener ve Emre Güvener yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatlarını kaybetti.
Bina sakinlerinden Gülnur Eren, "Dışarıdan gelirken Betül Demir'i gördüm. Konuştuk, ellerinde poşetler vardı. Buraya kadar geldik evime davet ettim. O olayla karşılaşacağından hiç haberi yok gibiydi. Zaten içeriye girince bağrışmalarını, ardından da patlama sesini duydum. Zerrin hanımın eşi tarafından vurulmuş. 5-6 el ateş edilince o şekilde yaşanmış" dedi. Olay yerine gelerek incelemelerde bulunan polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.
BİZE ULAŞIN