Tezgahta sergilenen dev köpek balığı kanser hastakarına dağıtılacak

Denizlerimizde yaşanan palamut akını beraberinde 1 ton 200 kilo ağırlığında köpek balığını da getirdi bir balıkçıda sergilenmeye başlanan devasa büyüklükteki köpekbalığı, şifa niyetine Pazartesi günü kanser hastalarına dağıtılacak.

Tezgahta sergilenen dev köpek balığı kanser hastakarına dağıtılacak

Palamut sürüsünün peşine takılarak Marmara ve Karadenizde dolaşan devasa büyüklükte köpek balığı balıkçı ağlarına takıldı. Sabaha karşı balıkçıların büyük bir uğraşla tekneye çektikleri 1 ton 200 kilo ağırlığındaki köpek balığı, Beylikdüzü'ndeki bir balıkçı balıkçıya getirilerek sergilenmeye başlandı. Pazartesi günü (18 eylül) saat: 11.00-12.00 saatleri arasında kanser hastalarına şifa niyetine ücretsiz olarak dağıtılacak olan köpek balığı, balık av sezonunun açıldığı günden buyana yakalanan ilk köpek balığı.

ETİ KANSER HASTALARA DAĞITILACAK

Devasa büyüklüğüyle görenleri şaşırtan köpek balığı, sergilenmeye başlandığı bir tesise gelenlerin de ilgi odağı oldu. Cep telefonlarıyla fotoğraf çekildikleri köpek balığı etinde şifa arayan vatandaşlar, işletmenin iletişim bilgilerini kaydettirerek, ücretsiz dağıtımın yapılacağı Pazartesi gününü beklemeye başladı.

HERKES BALIKÇI KENANDA OLSUN

Bu arada, tesis sahibi, köpek balığı etinin herkese yeterli miktarda dağıtılabilmesi için vatandaşların belirtilen saatte Balıkçı Kenan Tesisleri'nde olmaları gerektiğini ifade etti.

BİZE ULAŞIN