Gazinocular Kralı'nın cenazesine bir ünlü katıldı

Bursa’da ’Gazinocular Kralı’ olarak bilinen Fahri Balcı'nın cenazesine ünlülerden yalnızca Sevim Egesoy katıldı

Gazinocular Kralı'nın cenazesine bir ünlü katıldı

Bursa'da 'Gazinocular Kralı' olarak bilinen ve sinema sanatçısı Zerrin Egeliler'in eşi olan Fahri Balcı, dün sabah dokorların tüm müdahalesine rağmen yaşamını yitirdi.

Fahri Balcı'nın cenazesi, Bursa Ulucami'de ikindide kılınan cenaze namazının ardından, sevenlerinin gözyaşları arasında Emirsultan Mezarlığı'nda toprağa verildi.

SADECE SEVİM EGESOY KATILDI!

Cenazeye, Fahri Balcı'nın gazinosunda sahne alan ünlü isimlerden sadece Sevim Egesoy katıldı.

Egesoy, Balcı'nın asıl ölüm nedenini açıkladı. 72 yaşında hayatını kaybettiği söylenen Balcı'nın daha 63 yaşında olduğunu belirten Sevim Egesoy, "KOAH hastalığı tedavisi görüyordu. Geçen Salı girdiği sauna sonrası sağ boyun damarına pıhtı atması sonucunda komaya girdi ve kaybettik. 72 yaşında değil, daha 63 yaşındaydı. Onunla çalışan ünlü isimlerden ne Ahu Tuğba, ne Banu Alkan vardı. Sadece Yıldız Tilbe'nin tweet attığını söylediler. Bana, mekânıma en çok kazandıran sanatçı derdi. Ekmeğini çok yedim hakkım helâl olsun." dedi.

ORGANLARI 5 KİŞİYE UMUT OLDU

Fahri Balcı'nın beyin ölümünün gerçekleşmesinin ardından, ailesinin onayıyla yapılan operasyon sonucu bağışlanan karaciğeri, 2 böbrek ve 2 korneası, uzman ekip tarafından alınarak organ bekleyen 5 hastaya nakledildi.

ÜNLÜ İSİMLERİN ŞAŞIRTICI DEĞİŞİMİ!

BİZE ULAŞIN