Ebru Şallı'nın sevgilisi Uğur Akkuş kimdir?

Bodrum'da bir teknede Ebru Şallı ile el ele görüntülenen Uğur Akkuş, son günlerde magazin gündeminde yerini aldı. Peki Ebru Şallı'nın sevgilisi Uğur Akkuş kimdir?

Ebru Şallı'nın sevgilisi Uğur Akkuş kimdir?

Ebru Şallı'nın Bodrum'da lüks bir teknede el ele görüntülendiği Uğur Akkuş'un hayatıyla ilgili ayrıntılar ortaya çıktı. Ebru Şallı'nın yeni sevgilisi, yatırım danışmanlığı yapıyor. İki çocuk babası olan Uğur Akkuş, Gonca Derin Akkuş ile evli.

EBRU ŞALLI VE EVLİ SEVGİLİSİ UĞUR AKKUŞ'TAN AÇIKLAMA!

Uğur Akkuş eşi Gonca Derin'in açıklamalarından sonra sevgilisi Ebru Şallı ile ortak bir basın açıklaması yaparak şunları söyledi; "Hakkımızda çıkan haberler doğrultusunda bu açıklamayı yapmayı uygun gördük. Biz 3 aydır seviyeli, dürüst, doğru, saygılı bir ilişki içindeyiz. Her şey açık ve ortada. Kimse kimseyi kandırmadığı gibi bir dava süreci olduğu için insanların özel hayatını etkilememek ve evlilik kurumuna duyduğumuz saygıdan dolayı zamanı gelince gereken detayları konuşmayı uygun görüyoruz. Ancak 3 yıl önce biten bir evlilik ve boşanma süreci olduğu için detayların fazla konuşulmamasını, bunu da basın mensuplarının anlayışla karşılayacağını ümit ediyoruz."

BİZE ULAŞIN