Polis memurunun feci ölümü! Yanarak öldü...

Bursa'da bir apartmanın 5'inci katında kadın arkadaşı ile tartıştıktan sonra evde çıkan yangında dışarı çıkamayarak pencereden "Yardım edin beni kurtarın" diye bağıran polis memuru 41 yaşındaki Ali Darıca öldü.

Polis memurunun feci ölümü! Yanarak öldü...

9 ay önce "memuriyete uymayan hareketler" nedeniyle açığa alındığı belirtilen Ali Darıca'nın yangın çıkmadan önce aralarındaki tartışma nedeniyle evden ayrılan kadın arkadaşı Zevcan Aydın döndüğünde "Biz seninle tartışıyorduk ama birbirimizi seviyorduk" diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Olay Merkez Osmangazi ilçesi Sakarya Mahallesi Uluyol Caddesi'nde 6 katlı Babadağ Apartmanının 5. katında saat 21.30 sıralarında meydana geldi. Eşinden ayrı yaşayan ve 9 ay önce açığa alınan Ali Darıca, 47 yaşındaki arkadaşı Zevcan Aydın ile birlikte yaşamaya başladı. Apartman sakinleri, Ali Darıca ve Zevcan Aydın dün birbirlerine yüksek sesle bağırırak kavga etti. Zevcan Aydın tartışma ardından evden ayrılıp bina önünde beklemeye başladı. Kadın arkadaşının evden ayrılmasından sonra iddiaya göre Ali Darıca çelik olan daire kapısını arkadan kilitledi. Yangın çıkmasının ardından Ali Darıca pencereye çıkıp bağırakak "Yardım edin beni kurtarın" diye yardım istedi. Evin yandığını gören Zevcan Aydın çevrede bulunanlar ve apartman sakinleri durumu itfaiye ekiplerine bildirip birlikte kapıyı açmaya çalıştı. Kısa sürede gelen ekipler kapıyı kırıp içeri girdiklerinde yoğun Dumandan dolayı zehirlenip yere düşen Ali Darıca'nın yanmış cesediyle karşılaştı. Aynı binada işyeri bulunan Hüseyin Çay, şöyle dedi:

"Yangından 1 saat önce evin içinden kavga sesleri geliyordu, birbirlerine bağırıp bir şeyler kırıyorlardı. Daha sonra kadın dışarıya çıktı. Daha sonra yanında bulunan 3 kişiyle kapıyı kırmaya çalışıyorlardı. Daha sonra ekipler kapıyı kırdı. İçeriye girmeye çalıştık ancak yoğun duman nedeniyle içeri giremedik, kadının anlattığına göre adam kavga esnasında kendimi yakarım demiş."

BİLİNMEYEN ŞAŞIRTICI BİLGİLER

BİZE ULAŞIN