‘Aşk ve Mavi’ yine birinci

atv’nin sevilen dizisi “Aşk ve Mavi”nin cuma akşamı yayımlanan bölümü “Tüm Kişiler”de 6.44 izlenme oranı ve 16.04 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu

‘Aşk ve Mavi’ yine birinci
atv'nin geçen sezona damga vuran dizisi "Aşk ve Mavi" birinciliklerine kaldığı yerden devam ediyor.
Başrollerini Emrah Erdoğan ve Burcu Kıratlı'nın paylaştığı, yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği, Hakan Arslan'ın yönettiği ve senaryosunu Gül Abus Semerci ile Yelda Eroğlu'nun yazdığı dizi, geçen hafta yayımlanan yeni sezon ilk bölümünün ardından önceki akşam da çok izlendi.
"Aşk ve Mavi" önceki akşam ekrana gelen yeni bölümüyle "Tüm Kişiler"de en çok izlenen yapım oldu. Dizi, "Tüm Kişiler" kategorisinde 6.44 izlenme oranı ve 16.04 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.
Dizinin önceki akşam yayımlanan 34. bölümünde şu gelişmeler yaşandı: Cemal (Cüneyt Mete), hastaneden Servet'in (Derya Artemel) yardımı ile Fatma'nın (Nur Yazar) bebeğini çalar. Servet, bu yaşananların ardındaki hemşire olduğu ortaya çıkınca hastaneden kovulur. Bebeğinin öldüğünü düşünen Fatma yıkılır. Servet'in bebekleri değiştirdiğinden şüphelenen hastane yönetimi kadını işten atar. Servet, Cemal'den iş konusunda yardım ister. Refika, (Işıl Yücesoy) Cemal'in ısrarı ile konakta işe başlayan Servet hakkında araştırma yapmaya karar verir. Hastaneye gittiğinde korkunç gerçeği öğrenir.
BİZE ULAŞIN