Kanlı hesaplaşma: 1 ölü, 3 yaralı

Sultangazi’de ocak ayında bir oyun salonunda 2 kişinin ölümüyle sonuçlanan ve İstanbul’daki Çağlayan Adliyesi önünde sürdürülen husumet Gaziosmanpaşa’da devam etti. Silahlı kişilerce taranan otomobildeki 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı

Kanlı hesaplaşma: 1 ölü, 3 yaralı
Gaziosmanpaşa'da bir otomobilin taranması sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı. Barbaros Mahallesi 1009 Sokak üzerinde, dün 16.20 sıralarında Ahmet Meciç, Burak Irmak, Mehmet Ali Bahadur'un içinde bulunduğu otomobilin önü, sokak çıkışında bir araç tarafından kesildi. Araçtan inen 2 kişi, durdurdukları otomobili kurşun yağmuruna tuttuktan sonra olay yerinden kaçtı. Yaralanan 3 kişi ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırılırken durumu ağır olan Ahmet Meciç, hayatını kaybetti. Olay nedeniyle bölgeye Özel Harekat polisleri sevk edildi. Polis, silahlı saldırının ardından araçla kaçan kişilerin yakalanması için çalışma başlattı. Görgü tanıkları, saldırıya uğrayanlardan Mehmet Ali Bahadur'un, olayın meydana geldiği yere yakın noktada kafe işlettiği ve arkadaşları Ahmet Meciç ve Burak Irmak ile birlikte kafeden çıktıklarını söyledi. Polis ekipleri, kafe ve çevresinde de inceleme yaptı.

ADLİYEDE DE VARMIŞ
Polis ekiplerinin incelemesi sonucu saldırı sonucu aracın üzerinde 16 adet kurşun izi olduğu öğrenildi. Polis ekipleri, olay yeri çevresindeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Silahlı saldırıda yaralananlardan Burak Irmak'ın ise, 21 Eylül tarihinde Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda görülen bir davanın tarafları arasında çıkan silahlı kavgada gözaltına alındıktan sonra serbest bırakıldığı öğrenildi. 3 kişi ölm üşt ü Gazi Mahallesi İsmetpaşa Caddesi üzerinde bulunan bir oyun salonunda 24 Ocak'ta iki grup arasında çıkan tartışma, çatışmaya dönüşmüş, olayda 3 kişi hayatını kaybetmişti. Olayların ardından polis cinayetlerin faili olarak 7 kişilik bir uyuşturucu çetesini çökertmişti. Dün yaşanan olayın bu husumetin devamı olduğu kaydedildi.
BİZE ULAŞIN