4 şehir 4 cinayet

Antalya’da gece yarısı eve gelen koca, eşinin kuaför sevgilisini öldürdü. Kahramanmaraş’ta eski ortağını vuran pideci teslim oldu

4 şehir 4 cinayet
ANTALYA: Kepez'de kuaförlük yapan Ramazan Acar (28), yasak aşk yaşadığı evli müşterisi Rukiye Büyükkaya'nın evine gitti. Kadının işte olan eşi Yılmaz Büyükkaya (40) gece yarısı aniden eve döndü. Aldatıldığını anlayan öfkeli koca, Acar'ı tek bıçak darbesiyle öldürdü.
KAHRAMANMARAŞ: Elbistan'da ortak pide fırını işleten Metin Aytaç (43) ve Tuncay Taşkın (45) bir süre önce 350 bin lira karşılığında ortaklıktan ayrıldı. Ancak iddiaya göre fırını devralan Aytaç, parayı ödemedi. Önceki akşam eski ortağını işyerinin önünde av tüfeğiyle vuran Taşkın, polise teslim oldu.
MUĞLA: Fethiye'de Ahmet Arslan (36) önceki gece Turgut Özal Bulvarı'nda kimliği bilinmeyen bir kişi ile tartışmaya başladı. Üzerindeki tabancayı çıkaran kimliği belirsiz saldırgan, Arslan'ı öldürüp kaçtı.
BURSA: 30 yaşlarında bir kişi, 20'den fazla yerinden bıçaklandıktan sonra boğazı kesilerek öldürüldü. Cesedi ise çıplak halde bir çalılığa atıldı. Erdoğan ÖZTÜRK-Sırrıberk ARSLAN-Tuna ÇAM
BİZE ULAŞIN