Müteahhit sevgililer evde ölü bulundu

Adapazarı’nda, müteahhit Erol Bilek ile inşaat firmasında ortağı da olan mimar sevgilisi Manolya Sarı, yaşadıkları evde ölü bulundu. Polis ‘cinayetin ardından intihar’ ihtimali üzerinde duruyor

Müteahhit sevgililer evde ölü bulundu
Adapazarı Yağcılar Mahallesi 1405 Sokak üzerinde bulunan bir daireden dün öğle saatlerinde silah sesleri gelmesi üzerine, apartmanda yaşayanlar polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, silah seslerinin geldiği daireye girdi. Ekipler, evin oturma odasında 45 yaşındaki Erol Bilek ile aynı zamanda ortağı olan, birlikte yaşadığı sevgilisi 37 yaşındaki Manolya Sarı'yı kanlar içinde buldu. Kafalarından birer kurşunla vurulan Bilek ve Sarı'nın yapılan kontrollerde yaşamlarını yitirdiği belirlendi.

TABANCA YANINDA BULUNDU
Polisin yaptığı incelemede, Erol Bilek'in yanında, olayda kullanıldığı değerlendirilen tabanca bulundu. Sakarya'da ortak inşaat firması işleten Erol Bilek ile ilk evliliğinden 2 çocuğu bulunan Manolya Sarı'nın, son aylarda kötü giden işleri nedeniyle ekonomik sıkıntı yaşadıkları belirlendi. Polisin, kafalarından birer kurşunla vurulan Bilek ve Sarı'nın ölümleriyle ilgili, 'cinayetin ardından intihar' ihtimali üzerinde durduğu, olayda kullanılan tabancanın Erol Bilek'in yanında bulunmasının, bu ihtimali güçlendirdiği öğrenildi.
BİZE ULAŞIN