Sevgilisi dövdü, karısı öldürdü

41 yaşındaki Uğur Seviner, boşanma aşamasında olduğu eşinin evine gitti. Karısının sevgilisi tarafından darp edilen talihsiz adam, eşinin bıçak darbesiyle hayatını kaybetti

Sevgilisi dövdü, karısı öldürdü
Adana'da korkunç cinayet... 32 yaşındaki Tuğba Seviner, 6 yıl önce evlendiği 41 yaşındaki Uğur Seviner ile aralarında geçimsizlik başlayınca, 3 ay önce eşini terk etti. Kendisine yeni bir ev kiralayan Tuğba Seviner, eşine de boşanma davası açtı. Genç kadın bu arada zücaciye dükkânı işleten 29 yaşındaki Ali Kavran ile aşk yaşamaya başladı. Uğur Seviner ise önceki akşam eşiyle konuşmak için merkez Seyhan ilçesindeki Huzurevleri Mahallesi'nde bulunan evine gitti. Ancak yanında sevgilisi Ali Kavran olduğu için genç kadın eşini eve almadı. Henüz boşanmadığı için kıskançlık krizine giren Uğur Seviner de tepki gösterdiği eşiyle tartışmaya başladı. Bunun üzerine tartışmaya genç kadının sevgilisi Ali Kavran da girdi. Apartman girişinde devam eden tartışma büyüyünce geç kadının sevgilisi Ali Kavran, Uğur Seviner'i darp etmeye başladı.

ÜÇ BIÇAK DARBESİ
Bu sırada birinci kattaki eve çıkan Tuğba Seviner, mutfaktan aldığı bıçakla geri dönerek, eşi Uğur Seviner'i boğazından 3 kez bıçakladı. Olayı gören vatandaşlar durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, kanlar içinde yerde yatan Uğur Seviner'i Adana Dr. Aşkım Tüfekçi Çukurova Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olaydan sonra kaçmaya çalışan Tuğba Seviner ve sevgilisi Ali Kavran ise polis tarafından yakalandı.
BİZE ULAŞIN