Mahmut Övür'den babasına son görev

Gazetemizin yazarı Mahmut Övür'ün 95 yaşında hayata gözlerini yuman babası Memi Övür, Ataşehir Mimar Sinan Camisi'nde kılınan öğle namazının ardından toprağa verildi. 12 yıl önce eşini kaybeden Memi Övür, son bir aydır özel bir hastanede tedavi görüyordu. Yaşlılıktan dolayı vücudu yorgun olan Övür tüm müdahalelere rağmen yaşama tutunamadı. Övür'ün cenaze namazına ailesinin yanı sıra sevenleri, siyasiler, iş adamları ve gazete çalışanları da katıldı. Memi Övür öğle namazının ardından kılınan cenaze namazını mütekip Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Mahmut Övür'den babasına son görev

Sabah gazetesi yazarı Mahmut Övür'ün bir süredir tedavi gören 95 yaşındaki babası Hacı Memi Övür hayata veda etti.

BİR AYDIR TEDAVİ GÖRÜYORDU

95 yaşında hayata gözlerini yuman Hacı Memi Övür, son bir aydır özel bir hastanede tedavi görüyordu. 12 yıl önce eşini kaybeden Hacı Memi Övür'ün 10 çocuğu bulunuyor.

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

12 yıl önce eşini kaybeden Memi Övür, son bir aydır özel bir hastanede tedavi görüyordu. Yaşlılıktan dolayı vücudu yorgun olan Övür tüm müdahalelere rağmen yaşama tutunamadı. Övür'ün cenaze namazına ailesinin yanı sıra sevenleri, siyasiler, iş adamları ve gazete çalışanları da katıldı. Memi Övür öğle namazının ardından kılınan cenaze namazını mütekip Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Sabah Gazetesi olarak merhuma Allah'tan rahmet yazarımız Mahmut Övür ve ailesine başsağlığı dileriz.

ERDOĞAN, BABASINI KAYBEDEN MAHMUT ÖVÜR'Ü ARADI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün İstanbul'dan Ankara'ya hareketinden önce, Mahmut Övür'ü telefonla arayarak babası Hacı Memi Övür'ün vefatı dolayısıyla taziyelerini iletti.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, 95 yaşında dün hayata veda eden merhuma Allah'tan rahmet, Övür ailesine de sabır ve metanet diledi.

BİZE ULAŞIN