Kiracıyla kavga etti damadını öldürdü

Kütahya’da ev sahibi ile kiracı kavgası cinayetle sonuçlandı. Ev sahibi Emin Çakmak (62) kazayla, kavgayı ayırmak isteyen damadı Yunus Gökçe’yi (34) öldürdü

Kiracıyla kavga etti damadını öldürdü

Bir kişinin ölümü 7 kişinin de yaralanmasına neden olan kavga önceki akşam yaşandı. Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde Mehmet Yalçın, 4 katlı apartmanın 3'üncü katındaki daireden eşyalarını asansörlü nakliye aracıyla taşımak istedi. Evin pencere çerçevelerini söküp asansörlü nakliye aracıyla eşyalarını aşağıya indirten Mehmet Yalçın ile ev sahibi Emin Çakmak arasında tartışma çıktı. Ev sahibi Emin Çakmak, pencere çerçevelerinin sökülmesine tepki gösterdi. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. İddiaya göre Emin Çakmak bıçakla Mehmet Yalçın'a ve yanında bulunanlara saldırdı. Emin Çakmak'ın damadı Yunus Gökçe de araya girerek kavgayı ayırmak istedi.

'KİMİ BIÇAKLADIM BİLMİYORUM'

Çakmak'ın rastgele salladığı bıçakla damadı Yunus Gökçe, kiracısı Mehmet Yalçın ile M.G. (49), R.Y. (43), A.Y. (42), Z.K. (29), S.G. (18) ve H.Y. (17) yaralandı. Hastaneye kaldırılan yaralılardan damat Yunus Gökçe doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Diğer 7 yaralı hastanede tedaviye alınırken polis ekipleri ev sahibi Emin Çakmak'ı gözaltına aldı. Çakmak'ın "Kendimde değildim. Kimleri bıçakladığımın farkında değilim" dediği öğrenildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

BİZE ULAŞIN