2018 Milli Piyango yılbaşı çekilişi bilet fiyatları ne kadar?

Yeni yıla sayılı günler kala milyonlarca kişide yılbaşı çekilişi heyecanı başladı. 2018 Milli Piyango yılbaşı çekiliş biletleri 29 Kasım'da satışa çıktı. Bu nedenle ''Milli Piyango yılbaşı çekilişi bilet fiyatları'' merak konusu oldu. 31 Aralık Pazar gecesi çekilecek 2018 Milli Piyango yılbaşı çekilişi (yarım, çeyrek, tam) bilet fiyatı ne kadar?

2018 Milli Piyango yılbaşı çekilişi bilet fiyatları ne kadar?

Aralık ayının gelmesi ile milyonlarca kişide yeni yıl heyecanı başladı. Zengin olma hayali ile Milli Piyango bileti alacak vatandaşlar bilet fiyatlarını merak etmeye başladı. 2018 Milli Piyango yılbaşı çekilişi bilet fiyatları belli oldu. 29 Kasım'da satışa çıkan Milli Piyango yılbaşı çekiliş bileti (çeyrek,yarım,tam) ne kadar? İşte tüm ayrıntılar...

2018 MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÇEKİLİŞ BİLETİ (ÇEYREK YARIM TAM) NE KADAR?

Tam bilet 60 TL, yarım bilet 30 TL, çeyrek bilet ise 15 liradan satılıyor. Yılbaşı özel çekilişinin ikinci büyük ikramiyesi bu yıl 10 milyon lira olacak. Talih kuşu, yılbaşı gecesi ayrıca 1 adet 5 milyon lira, 1 adet 2 milyon lira, 1 adet 1 milyon lira ve 1 adet de 500 bin liralık ikramiye verecek. Böylece ikramiyelerin tam, yarım ya da çeyrek bilete çıkma durumuna göre en az 5 kişi yeni yıla milyoner girebilecek.

MİLLİ PİYANGO BİLETİ ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİ?

• Milli Piyango İdaresi bayilik ruhsatını (gezici bayilerde yaka kartı) taşıyan ve istenildiğinde ibraz eden kişilerden satın alınması gerekir.• Biletin arkasında bayi satış mührü bulunmalıdır. Pürüzsüz veya kağıdın örselenmemiş olmasına dikkat edilmelidir.

• Biletin sol alt bölümde bulunan güvenlik numarası iki parmak arasında gezdirildiğinde rakamların kabarık olduğu hissedilmelidir.

• Bilet ışığa tutulduğunda bilet kağıdının dokusu içinde beyaz renkli MP amblemli filigranı vardır.

• Ultraviyole (UV) ışıkta mavi ve açık yeşil renkli parlayan ve kesik çizgiler şeklinde dağılımı bulunan elyaflar (3mm.) bulunmaktadır.

• 18 Yaşından küçük olanlar bilet satın alamazlar. Kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler.

BİZE ULAŞIN