‘Emine için herkesi öldürürüm’

Sevgilisinin eski kocasıyla bir olup, sevgilisinin eski aşkını öldüren Nihat Yıldırım, “Emine benim her şeyim. Onun için herkesi öldürürüm” dedi

‘Emine için herkesi öldürürüm’
Adana'da, sevgilisinin eski kocasıyla bir olup, 41 yaşındaki Serdar Ağırağaç'ı öldüren 32 yaşındaki Nihat Yıldırım'ın ifadesinde, "Emine benim her şeyim. Onun için herkesi öldürürüm" dediği öğrenildi. Emine Tunç eşi Osman Çiftçi'den 5 yıl önce ayrılıp, Serdar Ağırağaç'la ilişki yaşamaya başladı. Bu arada genç kadın, sosyal medya üzerinden 2 çocuk babası Nihat Yıldırım'la arkadaş oldu.

3 KİŞİ TUTUKLANDI
Bir süre ilişki yaşadığı Serdar Ağırağaç'tan ayrılan kadın, Nihat Yıldırım'la aşk yaşamaya başladı. Terk edilmeyi hazmedemeyen Serdar Ağırağaç, Emine Tunç'u "Geri dön yoksa çocuklarını öldürürüm" diyerek tehdit etmeye başladı. Genç kadın durumu bir taraftan eski eşi Osman Çiftçi'ye diğer taraftan da beraber yaşadığı Nihat Yıldırım'a anlattı. İki adam Emine Tunç'un eski sevgilisi Serdar Ağırağaç'ı kaçırıp, öldürdü. Olayla ilgili cinayete azmettirdiği öne sürülen Emine Tunç, "Ev hapsi" cezası alırken, katil zanlısı Nihat Yıldırım ve 3 kişi tutuklandı. Firari olan Osman Çiftçi ise aranıyor. Nihat Yıldırım'ın emniyetteki ifadesinde "Emine'nin bana 'ağabeyim' diye tanıttığı Serdar'ın, onun eski sevgilisi olduğunu ve Emine'yi tehdit ettiğini öğrenince çıldırdım. Osman, Serdar'ı bulup bana getirdi. Birlikte darp ettik, sonra da vurdum. Emine benim her şeyim. Onun için her şeyi yapar, herkesi öldürürüm" dediği öğrenildi.
BİZE ULAŞIN