‘Şiddet’le ayrıldılar anlaşarak boşandılar

‘Şiddet’le ayrıldılar anlaşarak boşandılar
Eski milli futbolcu İbrahim Toraman ile eşi Eylem Toraman'ın bir yıldır süren çekişmeli boşanma davasında anlaşmaya varıldı.
2014'te İbrahim Toraman ile evlenen Eylem Toraman, şiddet gördüğü gerekçesiyle geçtiğimiz yıl martta boşanma davası açmıştı. Eylem Toraman, 5 milyon lira tazminatla kendisi ve çocukları Ali Erim için toplam 30 bin lira nafaka talebinde bulunmuştu.

ÇOCUĞA ORTAK VELAYET
İstanbul Anadolu 4. Aile Mahkemesi'nde görülen dünkü duruşmaya, İbrahim Toraman ve Eylem Toraman ile avukatları katıldı. Çekişmeli olarak görülen duruşmada taraflar boşanma konusunda anlaştıklarını belirtince, dava anlaşmalı olarak görüldü. Toraman çifti, aralarında yaptıkları protokol çerçevesinde çocukları Ali Erim'in velayetinin ortak olarak her iki tarafa da verilmesini talep etti. Talebi kabul eden mahkeme, tarafların boşanmasına karar verdi. Yapılan protokol gereği İbrahim Toraman'ın, Almanya'da yaşayacak olan Eylem Toraman ve oğlu Ali Erim'in tüm masraflarını karşılayacağı öğrenildi. Eylem Toraman boşanmalarıyla ilgili, "Bugüne kadar yaşanan tatsızlıklar, kızgınlık anlarımızda kaynaklandı. İbrahim iyi bir baba ve iyi bir insan" dedi. İbrahim Toraman ise, "Çocuğumuzun ortak velayet altında sağlıklı bir şekilde büyüyeceğine inanıyorum. Eylem, çocuğumun annesidir. Saygı duyuyorum" dedi.
BİZE ULAŞIN