Sosyal medyada çok konuşulmuştu! Evlenmeyen evlat konuştu...

Annesi komşusunun kızına taktığı altını geri istemişti. Şimdi de mektup tartışmasının kilit ismi 'evlenmeyen oğul' Hayrullah K. konuştu. Annesinin yazdığı mektubun ortaya çıkmasının kendisini mağdur ettiğini ifade etti.

Sosyal medyada çok konuşulmuştu! Evlenmeyen evlat konuştu...

Kayserili M.K., komşusu Meryem Ç.'nin kızına düğününde çeyrek altın taktı. Ç. ailesi Trabzon'a taşındı, aradan 7 yıl geçti. M.K., Meryem Ç.'ye mektup gönderdi: "Oğlum 38 yaşına geldi ama evlenmiyor. Meryem Hanım, sizin kıza takmış olduğumuz çeyrek altını iade ederseniz memnun olurum."

Çok konuşulan haberin ardından M.K, "Ben de komşumun takısını 8 yıl sonra iade etmiştim. Bunda ters bir şey mi var?" dedi.

"İSTESEM 100 KERE EVLENMİŞTİM"

Habertürk'ün haberine göre; Şimdi de mektup tartışmasının kilit ismi, 'evlenmeyen oğul' Hayrullah K. konuştu. Annesinin yazdığı mektuptan haberi olmadığını söyleyen Hayrullah K., mektubun ortaya çıkmasının kendisini hayli mağdur ettiğini söyledi:

"İstesem 100 kere evlenmiştim. Şeklim şemalim yerinde, üniversite mezunuyum. Yurtiçi ve yurtdışından çok evlilik teklifi de aldım. Ama kafama göre birini bulamadığım için evlenmedim. Şimdi öyle bir duruma geldik ki sanki ben erkek değilim algısı oluşturuldu"

"Bu aileyle uzun zamandır zaten görüşmüyorduk" diyen Hayrullah K. şöyle devam etti:

"Bir takının geri istenmesini tüm dünyaya duyurdular. Paraya pula ihtiyacımız yok. Kendilerine yazılan özel bir mektubu ifşa ettiler. Bizi küçük düşürdüler. Haberin çıkmasının ardından yapılan yorumlar çok çirkin ve aşağılayıcı. Kayserililere de ağır hakaretler yapıldı. Olayın bu duruma gelmesine neden olan kişilerle mahkemede hesaplaşacağız."

Komşusuna taktığı takıyı isteyen kadın konuştu

BİZE ULAŞIN