SON DAKİKA HABERİ - Müge Anlı'da işlenen Süleyman Akbaba cinayetinde flaş gelişme! 8 yasak ilişki 8 ceset parçası! Süleyman Akbaba cinayetini itiraf etti!

Müge Anlı'da işlenen Süleyman Akbaba olayı ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. 15 Temmuz tarihinde kayıp olarak aranan ve eşinin programda kendisini araması ile detaylı bilgiler gelmeye başlayan Süleyman Akbaba'nın cesedi bulundu. Temizlik işçileri tarafından bulunan cansız bedenin kendisine ait olduğu ortaya çıktı ve ceset eşi tarafından teşhis edildi. Ancak sır ölümle ilgili gelen iddialar programın gündemine oturdu. Evli Süleyman Akbaba'nın 8 sevgilisi olduğu ve ceset parçalarının da 8 torbaya bölünmesi intikam amacıyla yapıldığı iddialarını güçlendirirken korkunç cinayete ilişkin son dakika detayları da geldi...

Müge Anlı'daki Süleyman Akbaba cinayetinden son dakika: 8 sevgili iddiası 8 ceset parçası! Süleyman Akbaba'nın katili kim ya da kimler?
Cuma 17.07.2020 14:50
Son Güncelleme: Cuma 17.07.2020 15:30
ABONE OL

haberleri...'nın programında işlenen kayıp olayına ilişkin korkunç gerçekler ortaya çıktı. Kayıp olan bir süredir eşi tarafından aranıyordu. TEM Otoyolu Ankara İstikameti Karaağaç mevkiinde dün temizlik işçileri çalışma yaptığı sırada çalılıkların arasında bir poşette ceset parçası bulundu. Olay yerine gelen polis ekipleri gerekli incelemeleri yaptıktan sonra ceset parçaları İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi ve cesedin Süleyman Akbaba'ya ait olduğu ortaya çıktı. Programda kendisinin 8 ayrı ilişkisi olduğu söylenmiş öte yandan ceset parçalarının da 8 adet olması bir intikam ya da işaret olarak gösterilmişti. Sır ölümün arkasında kim ya da kimler olduğu merak edilirken araştırmalar ise sürüyor.

8 SEVGİLİ İDDİASI 8 CESET PARÇASI: SÜLEYMAN AKBABA CİNAYETİNDE KORKUNÇ DETAYLAR

Parçalara ayrıldıktan sonra 8 ayrı poşete konulan cesedin tekstil işiyle uğraşan 48 yaşındaki Süleyman Akbaba'ya ait olduğu öğrenildi. Esenyurt'ta oturan ve 5 gündür kayıp olarak aranan Akbaba'nın eşi Birsen Akbaba'nın kocasının cesedini teşhis ettiği öğrenildi. Akbaba'nın cesedi 8 ayrı poşete konulmuştu, talihsiz adamın Esenyurt'ta oturduğu ve tekstil işiyle uğraştığı ifade edildi.

Gelen son dakika bilgisine göre; ilişki yaşadığı komşusunun eşi cinayeti itiraf etti. İlişki yaşadığı komşu ve kocası öldürdüğünü itiraf ederken öte yandan Süleyman Akbaba ölmeden önce karısının evine gitmemiş, ilişki yaşadığı komşusunun evine gitmiş ve komşusunun eşi eve gelince onları görüp sinir krizi geçirip saldırmış. "Evde görünce saldırıp öldürdüm, parçalayıp böldüm" diye itiraf eden komşusu ertesi gün de hiçbir şey olmamış gibi denize gitmiş ve karı koca olarak şu an gözaltındalar...

Müge Anlı'daki Süleyman Akbaba cinayetinden son dakika: 8 sevgili iddiası 8 ceset parçası! Süleyman Akbaba'nın katili kim ya da kimler?

Yasak ilişki yaşadığı komşusunun eşi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı!

İstanbul, Esenyurt'ta eşiyle yaşayan geçtiğimiz Cuma (10 Temmuz) evinin çevresinde kaybolmuştu. 24 yıllık eşi ve abisi Akbaba'yı bulmak için stüdyoya gelerek ve ekibinden yardım istemişti. Salı günü ise Müge Anlı herkesi endişelendiren sıcak bir gelişme duyurdu. Büyükçekmece Edirne istikametindeki Tem otoyolunda 8 ayrı poşette parçalanmış bir erkek cesedi bulunmuştu.

Öldürüp parçaladıktan sonra arkadaşlarıyla denize gitti!

Çok kısa bir sürede bulunan cesedin kayıp olan Akbaba'ya ait olduğu ortaya çıkmıştı. Bulunduğu andan itibaren cinayeti araştıran İstanbul Emniyet Ekipleri mahalledeki herkesi sorguya aldı. Dün ise yayında Akbaba'nın eşinin bahsettiği yasak ilişkisi olduğu komşusu ve komşusunun eşi gözaltına alındı. Saatlerce süren sorgu sonucunda itiraf gecikmedi. Ve komşusu cinayeti işlediğini itiraf etti. Akbaba, kaybolduğu gece 00.30'da eşiyle yaşadığı binaya giriş yapmış fakat eşinin yanına gitmeyerek yasak ilişkisi olduğu alt komşusuna gitmişti. Evde eşiyle Süleyman Akbaba'yı gören komşunun eşi Alpaslan, Akbaba'yı öldürerek parçalara ayırdığını ve kiraladığı bir araçla cesedin bulunduğu otoyola bıraktığını, ertesi gün ise kiraladığı arabayı alarak iki arkadaşıyla denize gittiğini ve kimseye bir şeyden bahsetmediğini itiraf etti.

YOL KENARINDA POŞETLER İÇİNDE CESET PARÇALARI BULUNMUŞTU

TEM Ankara İstikameti Karaağaç mevkiinde 14 Temmuz 2020 tarihinde temizlik yapan işçiler, gelen kötü kokular üzerine buldukları büyük bir poşeti açtığında parçalanmış bir erkek cesedine ait parçalarla karşılaştı. Büyük poşetin içinden konulmuş küçük poşetler halinde bulunan ceset üzerine polise haber verildi. Olay yerine gelen polis ekipleri olay yerinde yaptıkları incelemede cesedin başını da hemen yakında buldu.

ÖNCE CESEDİN KİMLİĞİ TESPİT EDİLDİ

Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından olayla ilgili başlatılan çalışmada polis öldürülen kişinin 11 Temmuz 2020 tarihinde eşi Birsen Akbaba tarafından kayıp başvurusunda bulunulan Süleyman Akbaba olduğunu tespit etti. Süleyman Akbaba'nın parçalanmış cesedinin akrabaları tarafından teşhis edilmesi üzerine soruşturma derinleştirildi.

SORUŞTURMA DERİNLEŞTİRİLİNCE YASAK AŞK ORTAYA ÇIKTI

Bu gelişme üzerine polis Süleyman Akbaba'nın kimin öldürmüş olabileceğini araştırmaya başladı. Şüphelinin bir süredir komşusu olan bir kadınla ilişki yaşadığı tespit edildi. Bunun üzerine bu kadın ve kocası polis tarafından takibe alındı. Süleyman Akbaba'nın 2 yıldır ilişki yaşadığı iddia edilen Nugbar A.(29) 'nın eşi Alpaslan A.'nın cinayetin işlediği tahmin edilen gecenin hemen ardından bir araç kiraladığı tespit edildi. Aracın GPS kayıtlarından otomobilin ceset parçalarının bulunduğu yere geldiği ve bir süre durakladığı ortaya çıktı.

KARI KOCA GÖZALTINA ALINDILAR

Bunun üzerine savcılık talimatıyla 16 Temmuz 2020 tarihinde Nugbar A. ve Alpaslan A. gözaltına alındı. Kayıp Şahıslar Büro Amirliğinde sorgulanan şüpheli koca önce inkar etmesine rağmen daha sonra işlediği cinayeti itiraf etti.

"İŞİM VAR DEYİP DIŞARI ÇIKTIM GERİ DÖNDÜĞÜMDE ÜSK KAT KOMŞUMU EVDE BULDUM"

Alpaslan A. inşaatlarda operatörlük yaptığını ve zaman zaman geceleri çalıştığını bazen 10 gün evde ayrı geçirdiğini belirterek "Olay günüde bir işim vardı. Dışarı çıktım. Ancak bir saat sonra geri geldiğimde kendi evimde eşimle üst katımda oturan Süleyman Akbaba'yı birlikte yakaladım." dedi.

EŞİNİ KOMŞUYA GÖNDERİP CİNAYETİ GERÇEKLEŞTİRMİŞ

Şüpheli ifadesinde Süleyman Akbaba'nın neden evde olduğunu açıklamayınca eşini alt kat komşuna gönderdiğini anlatan Alpaslan A. "Aramızda tartışma çıktı. Kendimi kaybettim. Onu bıçaklayarak öldürdüm. Cesedi banyoya taşıyarak bıçakla parçalara ayırdım. Parçaları ayrı ayrı poşetlere koydum. Sonra poşetleri de büyük bir başka poşete yerleştirdim." dedi.

KİRALADIĞI OTOMOBİLLE CESET PARÇALARINI ATMIŞ

Cinayetin ardından ertesi gün bir araç kiraladığını anlatan Alpaslan A. "Ceset parçalarını otomobilin bagajına yerleştirerek karayolu üzerinde tenha gördüğüm bir yerde indirerek araçtan attım. Daha sonra oradan ayrıldım." dedi.

CİNAYETİN ARDINDAN DENİZE EĞLENMEYE GİTMİŞ

Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri şüphelinin ertesi gün aynı otomobile iki arkadaşını da yanına alarak denize eğlenmeye gittiğini tespit etti. Şüphelinin birlikte denize gittiği arkadaşları Ö.F. A, ile İ.B.'de savcılık talimatıyla gözaltına alındı. Ancak şüpheliler cinayetle ilgili bir şey bilmediklerini söyledikleri öğrenildi.

Poliste işlemleri tamamlanan Alpaslan A., eşi Nugbar A. ile Ö.F.A. ile İ.B. adliyeye sevk edildi.

Son Dakika Haberi: Müge Anlı'da kan donduran cinayet itirafı! Karısıyla ilişkiye giren adamı 8 parçaya ayırıp... | Video

Müge Anlı'daki Süleyman Akbaba cinayetinden son dakika: 8 sevgili iddiası 8 ceset parçası! Süleyman Akbaba'nın katili kim ya da kimler?

NE OLMUŞTU?

8 ayrı naylon poşet içerisinde parçalanmış halde bulunan ceset parçaları 'ya ait çıktı. Arabasının bir başkası tarafından kullanılıp park edilmesi gibi detaylar çevresi taradından söylenirken kuvvetle muhtemel kaybolduğu gece bir cinayete kurban gitmiş olduğu düşünülüyor.

Cumartesi günü 24 yıl sonra eşi ile Tüp Bebek aşılaması yapacak olan Süleyman Akbaba'nın cesedini eşi teşhis etti.
Süleyman Akbaba'yı kimin ya da kimlerin öldürdüğü araştırılırken ilişki içerisinde olduğu kişiler tarafından yapıldığı düşünülüyor. Süleyman Akbaba, yakın arkadaşlarına 8 ayrı kişi ile yasak ilişki yaşadığını ölmeden önce ifade etmiş.

Geçtiğimiz günlerde temizlik işçileri tarafından bulunan cansız bedenin Süleyman Akbaba isimli vatandaşa ait olduğu belirlendi. Akbaba'nın cesedi 8 ayrı poşete konulmuştu, talihsiz adamın Esenyurt'ta oturduğu ve tekstil işiyle uğraştığı ifade edildi.

TEM Otoyolu Ankara İstikameti Karaağaç mevkiinde dün temizlik işçileri çalışma yaptığı sırada çalılıkların arasında bir poşette ceset parçası bulundu. Olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Yapılan çalışmalarda başka poşetler içinde aynı kişiye ait olduğu düşünülen ceset parçaları bulundu. Bir erkeğe ait olan ceset parçaları İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi

Müge Anlı'ya karısıyla cinsel ilişkiye giren Süleyman Akbaba'yı satırla 8 parçaya ayıran kocadan kan donduran itiraflar | Video

Müge Anlı'daki Süleyman Akbaba cinayetinden son dakika: 8 sevgili iddiası 8 ceset parçası! Süleyman Akbaba'nın katili kim ya da kimler?

KİMLİĞİ BELİRLENDİ

Parçalara ayrıldıktan sonra 8 ayrı poşete konulan cesedin tekstil işiyle uğraşan 48 yaşındaki 'ya ait olduğu öğrenildi. Esenyurt'ta oturan ve 5 gündür kayıp olarak aranan Akbaba'nın eşi Birsen Akbaba'nın kocasının cesedini teşhis ettiği öğrenildi. Akbaba'nın cesedi 8 ayrı poşete konulmuştu, talihsiz adamın Esenyurt'ta oturduğu ve tekstil işiyle uğraştığı ifade edildi.

POLİS KATİL YA DA KATİLLERİN PEŞİNE DÜŞTÜ

Kimliğin belirlenmesinin ardından İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet ve Kayıp Şahıslar büro Amirliği ekipleri Akbaba'yı parçalara ayıran katil yada katilleri yakalamak için çalışma başlattı.

Müge Anlı'daki Süleyman Akbaba cinayetinden son dakika: 8 sevgili iddiası 8 ceset parçası! Süleyman Akbaba'nın katili kim ya da kimler?
Müge Anlı'daki Süleyman Akbaba cinayetinden son dakika: 8 sevgili iddiası 8 ceset parçası! Süleyman Akbaba'nın katili kim ya da kimler?