YÜKSEL AYTUĞ YÜKSEL AYTUĞ

Zirvenin hakimi: Müge Anlı

Televizyon ekranlarında yayınlanan programlar içinde ayrı bir yeri olan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' adlı yapımın Kasım ayında da hakkında en fazla konuşulan yaşam aktüel programı olduğu belirlendi. Medya takip ajansı Interpress'in medyada yapmış olduğu incelemeye göre, sunuculuğunu başarılı televizyoncu Müge Anlı'nın yaptığı ve yedi yıldır atv ekranlarında canlı yayınlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' hakkında geçen ay, yazılı basına 65 haber yansıdığı tespit edildi.
Her ay televizyon programlarının yazılı basında çıkan haberlerinin takip edildiği incelemeye göre, ikinci sırada sunuculuğunu Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın birlikte yaptığı 'Seda ve Uğur'la' yer alırken, programla ilgili geçtiğimiz ay yazılı basında 42 haber çıktığı belirlendi.
Gündüz kuşağının bir başka yaşam aktüel programı 'Zahide Yetiş'le' üçüncü sırada yer alırken, program ile ilgili geçen ay yazılı basında 25 haber çıktığı görüldü.
Esra Erol tarafından sunulan 'Esra Erol'da' hakkında 22 haber, Balçiçek İlter'in sunduğu 'Balçiçek İlter'le Olay Yeri' isimli program ile alakalı da yazılı basında 17 haber yer aldığı tespit edildi.
BİZE ULAŞIN